Grafik Tasarım Hizmetleri - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarım Hizmetleri

Bir ürün paketi, bir logoyu veya diğer resmi, organize metni ve parçayı birleştiren görüntüler, şekiller ve renk gibi saf tasarım öğelerini içerebilir. Kompozisyon, grafik tasarımın en önemli özelliklerinden biridir, özellikle mevcut malzemeler veya çeşitli elementler kullanılırken.

 

Grafik Tasarım Ortak Kullanım Alanları

 

 
Grafik tasarım, imge kullanımı yoluyla iletişim ve stil oluşturma sanatıdır. Grafik tasarımcılar fikirlerin ve mesajların görsel bir temsilini oluşturmak için kelimeler, semboller ve resimler oluşturmak ve birleştirmek için çeşitli yöntemler kullanırlar. Bir grafik tasarımcı, nihai bir sonuç elde etmek için tipografi, görsel sanatlar ve sayfa yerleşimi tekniklerinin bir kombinasyonu kullanabilir. Grafik tasarım, çoğunlukla iletişimin oluşturulduğu süreç (tasarım) ve üretilen ürünler (tasarımlar) ile ilgilidir.
Grafik tasarımın yaygın kullanımı arasında kimlik (logolar ve marka bilinci oluşturma), yayınlar (dergiler, gazeteler ve kitaplar), basılı reklamlar, afişler, reklam panoları, web sitesi grafikleri ve elemanları, işaretler ve ürün ambalajı bulunur.