GRAFİK TASARIM İSTANBUL - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
GRAFİK TASARIM İSTANBUL

GRAFİK TASARIM İSTANBUL

Dikkat çeken, yaratıcı tasarımları uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bünyemizdeki grafik tasarımcılar,  baskı tasarım uzmanlarıdır. İster logo, broşür, kartvizit ya da tam bir kimlik pakete ihtiyacınız olsun, Lacivertmedya Grafik Tasarım İstanbul firmamız ihtiyacınız olan profesyonel tasarımları sağlayabilir. Genel olarak sizlere grafik tasarımı tanıtmak ve işletmenizin alanlarıyla ilgili çözümler sunmayı amaçlarız. Grafik tasarım tipografi, fotoğraf ve illüstrasyonlardan birini veya birkaçını kullanarak görsel iletişim ve problem çözme sürecidir. Alan, görsel iletişim ve iletişim tasarımının bir alt kümesi olarak kabul edilir. Grafik tasarımcıları, fikirlerin ve mesajların görsel sunumlarını oluşturmak için semboller, resimler ve metinler oluşturur ve birleştirir. 

Görsel kompozisyonlar oluşturmak için tipografi, görsel sanatlar ve sayfa düzeni teknikleri kullanıyorlar. Grafik tasarımın ortak kullanımı, kurumsal tasarım (logolar ve markalaşma), editöryel tasarım (dergiler, gazeteler ve kitaplar), yol bulma veya çevre tasarımı, reklamcılık, web tasarım,  ürün ambalajı ve tabela gibi alanlardır. Görsel içerikle gittikçe artan bir dünyada, işletmeler ve kişiler, kalabalık bir alan arasında "en iyi yolu" arıyor. İşletmeleriniz için düşünceli ve etkili grafik tasarım çözümleri sağlayarak yardımcı oluyoruz.

 

Baskı Tasarımı ve Logo Tasarımı

 

Etiketler, paketleme, kartvizitler, giyim eşyaları herhangi bir iş için en stratejik kararlardan ilk seçimini veya daha sonra logolarının revizyonunu gerektirir. Logo tasarımı herhangi bir iş için en stratejik kararlardan biri, ilk seçimini veya daha sonra logolarının revizyonunu gerektirir.

 

Marka Kimlik Tasarımı

 

Size hizmet ve ürünlerinizi tanıtmak için yeni yollar gösterebiliriz. Tasarımcılarımız hem reklamcılık hem de bilgilendirici içeriği, izleyicileri tutarlı bir şekilde sosyal medya takipçileri ve müşterilere dönüştürme biçiminde zenginleştirebilir.