İlham Verici Broşür Photoshop Tutorials - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
İlham Verici Broşür Photoshop Tutorials

İlham Verici Broşür Photoshop Tutorials

Bir işletime sahipseniz ve yalnızca promosyonlar için sınırlı bir bütçeniz varsa, tekliflerinizi pazarlamak için hangi aracı kullanırsınız?

-  Yanıtlardan biri kesinlikle broşür olacaktır.

 

Broşürler, geleneksel reklamın parçası olan ve halen önemli olarak sınıflandırılan basılı materyallerdir. Bunlar, diğer pazarlama araçlarına kıyasla ekonomik açıdan çok sayıca tarafından kullanılmaktadır. Artı, broşürlerin bilgi için çeşitli panel veya alanlara sahip olduğu kavramı, tekliflerinizi açıklamak için bunları uygun kılar.

 

Bununla birlikte, broşürler işiniz için bir çok fayda sağladığında bile, baskıların öne çıkması için setinizi nasıl planlayacağınızı ve broşür tasarımınızla fark edileceğini bilmeniz gerekir . Çoğu broşür projesi zaten Adobe Photoshop kullanılarak yapılır. Bu nedenle bu programla nasıl çalışacağınız hakkında bir fikriniz olmalı.

 

Bir Broşür Reklamı Yapma, Filtreleri Kullanma, Manyetik Kement Aracı

 

 

Photoshop'ta Broşür Hazırlama

 

 

Kurumsal bir stil oluşturma - Kurumsal broşür tarzı

 

 

Broşür tasarım üzerinde çalışın ve işinizin ihtiyaçlarına gerçekten uygun broşürler üzerine yatırım yapmanız için doğru baskı ortaklığını seçin. Daha da iyisi, PrintRunner'ın projenizde size yardımcı olmasına izin verin. Sizin ve bütçenizin kesinlikle beğeneceği tasarım ve baskı servisleri sunuyoruz. Bugün teklif verin, işiniz için en doğru tasarım broşürleri hazırlayalım.