İyi Tasarlanmış Broşür Örnekleri - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
İyi Tasarlanmış Broşür Örnekleri

İyi Tasarlanmış Broşür Örnekleri

Pazarlama araçları olarak, broşürler hedef pazarınızı işiniz hakkında bilgilendirmek içindir. Bununla birlikte, insanlar broşürlerinizin içeriklerine gerçekten göz atabilmeleri için, broşürlerinizin tasarımının dikkatini çekecek kadar çekici olması gerekir.

 

İş broşürlerinin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için yalnızca dönüşüm altına götürecek pazarlama mesajınızı değil, aynı zamanda marka bilinci ile uyumlu bir tasarıma ve düzenine sahip olmanız gerekir.

 

Broşürleriniz için ilham almaya ihtiyaç duyuyorsanız, bu yılın en iyi broşür tasarımlarından bazılarına göz atın.

 

İyi tasarlanmış broşürler:

 

 

2012 Öğrenci Kılavuzu için Film Monroe Enstitüsü sinema gümüş ekran olarak sevk edildi zaman geri günlere gider. Rehberin teması broşürde klasik, siyah-beyaz filmlerin hissini yakalayan şık bir görünüm kazandırıyor. Tipografi da okumayı metin daha kolay yaparken, tasarıma modern bir dokunuş katıyor.

 


 

Gamba Serramenti , tüketicilere en üst düzey kapı ve pencere ürünleri üretmek için bilinen bir İtalyan şirketidir. Gelenek, inovasyon ve teknoloji alanındaki özverileri tüketicilere dağıtılan broşürlerde gösterilmektedir. Basit düzen, broşürün her panelinin görüntü ve metinlerine odaklanmayı sağlar. Ek olarak bir broşürün arkasına bir kartvizit iliştirilerek insanlar temsilcilerinden birine telefon ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.


 

 

 
 
 
Ventura County yeniden giriş Expo eski mahkumlar topluma entegre yardımcı olacak bir programdır. "Eski mahkûm" terimi negatif bir çağrışım içerebilirken, program broşürü ayrıca yetenekli insanlar oldukları gerçeğine odaklanmaya özen gösterdi. Farklı sanayilerde çalışan mahkumların resmini, onların iyi yapabilecek kapasiteye sahip olduklarını göstermektedir.
 
İyi ifade edilen mesajın yanı sıra tasarımda kullanılan renkler, insanların broşürdeki bilgileri nasıl işlediğine katkıda bulunuyor. Turuncu , etkinlik ve canlanma ile ilişkiliyken yeşil , hakikat ve dürüstlük için bilinir. Broşürde her ikisini de kullanmak, eski mahkumların ikinci bir şansı hakladığı izlenimini verin.
 

 

 
 
 
En yeni  Swine Palace Theatre broşürü, 2012-2013 sezonunda farklı zamanlanmış oyunları oynayan metinler ve resimlerle doludur. Bilginin aşırı yüklenmesine rağmen broşürü okumayı kolaylaştıran şey, her panelde akıllı renk kullanılmasıdır. Tamamlayıcı renkler , bilgilerin birbirlerinden ayrılması için değişen panellerde kullanılır.