Karışık Seyahat Broşürleri - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Karışık Seyahat Broşürleri

Karışık Seyahat Broşürleri

 

Hedef pazarlamacılar için bir sonraki büyük kampanyaya özelleşmek ve geliştirmek için birçok başarılı strateji var, ancak dijital çağda bile değişmemiş bir yön baskının somutluğu. Yolcular, varış noktalarının güzel, tam sayfa görüntülerine göz atma vakitlerini harcamaktan çok isterler. Bu amaçla seyahat broşürünün hiçbir şeye katlanmamaktadır.

 

Hedef pazarlamada seyahat broşürleri gibi basılı pazarlama parçalarına yapışmak, markanızı veya varış noktanızı tarih öncesi olarak tanımlamaz. Aslında tam tersi. Baskı, Twitter'a dayalı yarışmalardan, misafirlerin keşfedip öğrenmesine olanak tanıyan yenilikçi otel web sitelerine kadar sayısız çabayla dijital çabalarla kolayca entegre edilebilir. Basılı broşürünüzün yaratıcı unsurlarını hızlı bir iPad deneyimine veya indirilebilir dijital broşürde yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

 

 


 

"Neden tamamen sayısal bir broşür hazırlamıyorsunuz?" Diye soruyor olabilirsiniz.

Neredeyse herkesin dijital bir broşürü indirebilmesi, görüntüleyebilmesi veya basabileceği doğruysa da, kalite seviyesinin hangi düzeyde olduğunun garantisi yok görüntüleme veya yazdırma olacaktır. Potansiyel yolcularınızın hangi ekran çözünürlüğünü, teknolojisini veya yazıcıyı kullandığını kim bilir. Basılı broşürün içeri girdiği budur. Profesyonel olarak basılı bir seyahat broşürü, her canlı sayfada hedefinizi satan potansiyel müşterilerin önünde güzel ve tutarlı bir parça koyduğunuzdan emin olmanızı sağlar.