Kolay Web Tasarım için Wordpress Blog Temaları - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Kolay Web Tasarım için Wordpress Blog Temaları

Kolay Web Tasarım için Wordpress Blog Temaları

Bloglama terimi son birkaç yıldır büyük ölçüde devrim yarattı. Şüphesiz, potansiyel müşterilere eğitim vermek, beslemek ve potansiyel müşterilere dönüştürmek için inanılmaz bir kanal. Ve, bu özel ortam, açık kaynaklı bir web sitesi oluşturma aracı olan WordPress'in desteklediği büyük sonuçlar doğuruyor.

 

WordPress , sınırsız temalarla blogculuk yolculuğundan en iyi şekilde faydalanabilecekleri blogcular için bir platform. Bununla birlikte, yüzlerce bin WordPress teması arasında, tüm hedeflerinize ulaşmak için en iyisini seçmek karmaşık bir iş haline gelebilir. İşte, burada çözmeye çalıştığımız şey budur. Uygun bir tema seçeneği aramak için çok fazla zaman harcamak için sizin için en iyi WordPress blogu temalarını vurguladık.

 

Modernize

 

Eğer bir içine daha iseniz minimalist bir tasarım yaklaşımı blogunuz için ve daha sonra, bazı ince tipografik dokunuşlarla okunabilirliği artırmak Modernize isteyen sizin için doğru temasıdır. Açılır kapanır menülerle tema kesinlikle basit. Ayrıca, sadece yeni başlayan blogcular için adil bir anlaşma olan bir ve iki sütun düzenleri geliyor.

 

Ribosome

 

Ribosome, susuzluğunuzu gidermek için muhteşem özelliklere sahip bir magazin tarzı WordPress blog teması. Tema sınırsız renklerden oluşur; bu da renginizi her zaman ihtiyaçlarınıza göre değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Bunun dışında, Ribosome size özel başlık ve özel arka plan, tek bir gezinme menüsü ve en üstte toplumsal olarak hoşunuza giden bir sosyal menü sunuyor.

 

Uberto

 

Ne tür bir blog çalışıyor olursanız olun, Uberto blogunuza içerik ve tasarım ile son derece iyi uyum sağlayan büyüleyici görüntüleriyle bir büyüleyici bir his verecek inanılmaz bir WordPress teması.

 

İçeriğinizi düz metin biçiminde veya video formatında yayınlamak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, Uberto bunu destekleme yeteneğine sahiptir. Sadece bu değil, özel widget'ları, tema seçenekleri, kısa kodlar ve yerelleştirme özellikleri de onu bir tür yapar.

 

The Core - Multi-Purpose WordPress Theme

 

TheCore bloglama deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmak için çok amaçlı bir temadır. Özellikle, bir seyahat blog yazarsanız, bu belirli tema dikkat etmeniz gereken bir şeydir.Paralaks kaydırma, büyük boyutlu resimler ve dikkat çekici bir arayüz gibi özellikler, bu temayı dikkate değer bir blog deneyimi için tamamen güvenilir bir seçenek haline getiriyor.