Kurumsal İmajınızı Web Sitenizde Resimler ile Anlatın - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Kurumsal İmajınızı Web Sitenizde Resimler ile Anlatın

Kurumsal İmajınızı Web Sitenizde Resimler ile Anlatın

Güzel imajların kullanılması, herhangi bir web sitesine gerçekten etkileyici bir faktör getirebilir. Görüntüler, kitleye bir iletişim aracı olarak giderek daha fazla kullanılmaktadır. Okuyucunun üstünde oynamış olabilecek çok miktarda metin kullanmak yerine, görüntülerin kullanılması, metnin anlamlarını güçlendirmeye yardımcı olur. Sadece metin ile iletişim kurmak zor olabiliyor. Güçlü bir mesaj iletmek için görüntüler kullanılabilir.

 

Bir kaç site örneklerinden ilham alın...

 

Jessica Bridalbize gerçekten güzel bir görüntünün etkisini gösterir. Bu sade görünüm, her kadının büyük gününde hissetmek istediği zahmetsiz zarafeti anlatıyor.

 


 

Herbsonline'dan gelen bu görüntü muhteşem. Besinler duyular için bir deneyimdir, bu görüntüler okuyucunun harika görünen çeşitlerin şaşırtıcı olacağını düşünmesini sağlar.

 

 


 

Zlato Kuyumcular  , tasarım ve güzellikteki mükemmelliklerini anlatmak yerine göstererek, bir web sitesinin başka bir harika örneğidir. Pahalı bir parça satın almak bir deneyimdir ve baştan beri bu deneyim olmalıdır. 

 


 

Ecochic , müşterilerin ürünleri kendi evlerinde öngörmesini sağlar. Kaliteli, güzel görüntüler göstererek, müşteri kendi evinin sahip olabileceği potansiyel yeni görünüme iyi bir fikir verir.