Logo Tasarım Süreci - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Logo Tasarım Süreci

Logo Tasarım Süreci

Logonuz tasarım süreci sayfasında, bu blog yazısında daha ayrıntılı olarak ele alınan logo tasarım süreci sayfamızda tam logo tasarım sürecinin ana hatlarını çizdik. Bazı insanlar Online Logo Tasarımı'nı çok zor bir görev olarak görüyor ve yüz yüze bir tasarımcıyla temas kurdukları sürece bunu yapmak pratik olmadığını varsayıyor. Bu algı, potansiyel bir müşterinin çevrimiçi tasarım hizmetlerine girmekte tereddüt etmesinin ana nedeni olmasına karşın, grafik tasarımı  fiziksel olarak bir grafik tasarımcıya gitmek zorunda olduğunuz diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında çok basit, kolay ve daha az zaman almaktadır. Ajans her zaman görüşmelerinizi veya taleplerinizi iletmek için onunla iletişime geçin. Böyle bir süreç zaman alıcı ve pahalıdır.

 

Buna karşılık aynı hizmetleri daha az zaman kazandırır ve tüm süreci kullanıcı dostu, basit ve etkileyici hale getirir. Çevrimiçi ve zamanında tamamlanmış projeleri yıllar geçtikçe kanıtlanmış bir sicilimize sahibiz ve bu, logo tasarımımızın veya herhangi bir diğer grafik tasarım projesinin sanat eseri yoluyla kolaylıkla yönetilebileceği bir sistem tasarlamamızı sağlamıştır. Web sitemiz aracılığıyla ve kendi zamanlamanızın kolaylığı ile çevrimiçi olarak yapılabilecek tasarımın, geri bildirim sürecinin ve onaylamanın kolay gösterilmesine yardımcı oluyoruz.
 

Kısa bir anketi tamamlamak ve böylece projeyle ilgili çalışmaya başlamak için gereken tüm bilgilere sahip olmaktır. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi eklemeyi çekinmeyin, böylece logonuzu nasıl hayal ettiğinizi biliyoruz. İstenirse düzeltmeler 1 ila 2 iş günü içinde tamamlanır ve müşteri merkezine geri gönderilir. Bu aşamadaki işten memnunsanız, son haline getirebilirsiniz.