Markanız için Güçlü Bir Başlık Oluşturmak - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Markanız için Güçlü Bir Başlık Oluşturmak

Markanız için Güçlü Bir Başlık Oluşturmak

 

Muhtemelen tasarım, logo ve marka kimliğinizin diğer unsurları için defalarca duymuşsunuzdur. Aynı şey, etiket hattınız durumunda da geçerlidir. Unutulmamalı bir etiket satırına ihtiyacınız var. Bunun için basit olmalı. Karmaşık etiket çizgisi flop ile sonuçlanabilir.  Etiket satırı genel ve boşluk olmamalıdır. Hikayenizi anlatmalıdır. Etiket çizginiz duygusal düzeyde açıklama yapmıyorsa, bununla ilgili bir sorun var. Değerlerinizi yansıtmalı veya markanızın kimliğine ilişkin bir fikir vermelidir.

 

Etiket çizelgenizi unutulmaz kılmak için komik veya esprili olmanız zarar vermez. Bununla birlikte, markanıza ve sattıklarınıza bağlı olarak, bazen en iyi seçenek olmayabilir. Küçük işletmeler genellikle bereketli ve eğlenceli taglines daha fazla kazanç. Tagline'ınızın birkaç kelimeden oluşması, birkaç saat içinde yapılacağı anlamına gelmez. Ne söylemek istediğinizi ve etkili bir şekilde basit bir astara nasıl söyleyeceğinizi düşünmek için zamana ihtiyacınız var.

 

Dürüstlük En İyi Politika

 

Herhalde, bir etiket satırı yazarken. Teslim edemeyeceğiniz bir söz vermeyin. Ürününüzün ucuz olduğunu vaat ederseniz, gerçekte olduğundan emin olun. Etiket çizgisinde yatmak işinize daha fazla zarar verecektir. Bir etiket hattı unutulmaz olmalı ve bunun için, diğer birçok şeyle birlikte, dikkat çekici olmalı. Müşterilerinizi iki katına çıkarmalı ve bir süre bu konuda düşünmelidir. Bu komikti ya da esprili davranıyordu. Örneğin, bir klima şirketi "Eşiniz sıcak" etiket satırını kullandı. Çift anlamı olduğu ve okuyucunun bir süre düşünmesini gerektirdiği için onlar için çok iyi çalıştı.