Mobil Web Sitenin Önemi - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Mobil Web Sitenin Önemi

Mobil Web Sitenin Önemi

Web sitenizin kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap etmesini sağlamak ve üzerinde erişilmekte olan cihaz, bir kullanıcının istediği, gereksinimlerinin ve özelliklerinin söylenmesidir. Web sitenize bir dizüstü bilgisayardan erişen bir kullanıcı, muhtemelen bir mobil cihazdaki bir kullanıcıdan farklı davranılacağından, bunun bilincinde olması önemlidir.

 

Web sitenizin her birinde nasıl bir etkileşime girdiğini öğrenmek için bir akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarın üzerinden atlamanın dışında, web sitenizin yanıt verme olup olmadığına bakmanıza yardımcı olabilecek pek çok araç çevrimiçi. Bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan, bir web sitesinin küçültülürken ve tarayıcınızı genişletinken uyum sağladığını da kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak, Google arama sonuçlarında size bir sonuçun mobil cihazlara uygun olup olmadığını bildirir.

 

 

Web sitenizin kullanıcı deneyimini analiz ederken, tüm bağlantlarınızın hızlı ve mantıklı bir şekilde çalıştığından ve yükleme sürelerinin tamamen optimize edildiğinden emin olmanız önemlidir. Web sitemizin hız optimizasyon hizmetleri, görüntü sıkıştırma ve kodlama, eklentileri analiz etme ve güncelleme, platformları güncelleme ve hatta sunucuları aktarmayı içerir. Hız analizini tamamladığımızda ve elden geçirdiğimizde size ayrıntılı bir rapor vereceğiz, böylece sizin için ne yaptıklarımızı ve yükleme sürelerinizi ne kadar geliştirdiklerini tam olarak görebilirsiniz.