SEO sonuçlarını iyileştirmek - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
SEO sonuçlarını iyileştirmek

SEO sonuçlarını iyileştirmek

SEO sonuçlarını iyileştirmek için bir blogu kullanmak görünüşe göre her şirketin bugünlerde bir blog var. Ne yazık ki, çok az sayıda kuruluş, SEO sonuçları en üst düzeye çıkarmak için kendi blog içeriğinden tamamen yararlanmaktadır. Bir blog'un web sitenizin organik görünürlüğünü, trafiğini ve sonuçlarını artıracak sekiz basit yolu vardır.

 

Blogunuz için ilgi çekici bir ad oluşturun

 

Açıklayıcı bir adla başlamak ve bir temanın etrafında optimizasyon yapmak, artan organik trafik yaratmaya neden olabilir. Unutmayın, hedeflediğiniz anahtar kelimeleri içeren blogunuz için bir ad oluşturmayı zorla karşılaşırsanız, en azından bu anahtar kelimeleri blogun sayfa başlığına dahil etmeyi deneyin.

 

Her postayla belirli bir kitleye ulaşın

 

Her blog postasının hedef kitlenizin belirli bir bölümü için yazılmasını öneriyorum. Bu, pazarlamacılar, belirli müşteriler için optimize edilmiş ve belirli ihtiyaçlar ve çözümlerle ilgili hedef anahtar kelimeler içeren içerik oluşturmalarını sağlar.

 

Etkili bir URL yapısı uygulayın

 

Etkili bir URL adlandırma kuralı, pazarlamacılar ve web sitesi ziyaretçileri için çeşitli nedenlerden dolayı iyidir.

 

Sonuçların raporlanmasını kolaylaştırır.

 

Bazı şirketlerin blog'u kendi ana web sitesi alanlarında tuttuğunda URL sözdizimine "/ blog /" yazmadığını fark ettim. Bu, analitik olarak blogun genel ilerlemesini izlemek biraz daha zor olabilir. Blog sonuç raporlamasının kolaylığını artırmak için URL yapınıza / blog / içeriğini eklemenizi öneriyoruz.