Sosyal Medya Tasarımcıları için ilham Veren instagram Hesapları - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Sosyal Medya Tasarımcıları için ilham Veren instagram Hesapları

Sosyal Medya Tasarımcıları için ilham Veren instagram Hesapları

Yaratıcılık, başkalarından bir tasarımcıya öncülük eder, ancak onu bulmak bazen biraz zorlaşır. Böyle bir durumda tasarımcıların çoğunluğu sosyal medyaya doğru ilerliyor ancak binlerce tasarım ilhamıyla dolu büyük bir platform, bu da tasarımcının olağanüstü bir şey bulması için komplikasyon yaratıyor. Bununla birlikte, bu işlemi sizin için son derece basit hale getireceğiz.

 

Aşağıda bahsedilen hesapların hepsi, tasarım becerilerinizi geliştirmek için şaşırtıcı fikirler bulmanıza yardımcı olacak ciddi ilham kaynağıdır.

 

Luke Seçimi: instagram.com/velvetspectrum

 

Renkli bir kişiliğiniz varsa ve tasarıma çok sayıda renk katarsanız tutkunuz o zaman Luke Choice'ı takip etmeye başlamanız gerekir. Instagram yazılarının her biri ile size ilham verecek kişi o. Temelde, Luke grafik tasarım, illüstrasyon ve tipografiyi kapsar ancak her zaman takip ettiği tarz çok renklidir ve tasarımları ile doğal yönü belirtir.

 

Mike Perry: instagram.com/mikeperrystudio

 

Instagram'da 60.000'den fazla takipçiyi olması, Mike Perry'nin sanat ve tasarıma olan tutkusunu ve kalitesini aslında bir şaka değil. Hesabını ziyaret ederken, sağlam bir esin kaynağı elde etmek için yaratıcı unsurlarla karşılaşacaksınız. Kısacası, Mike tasarımcılar için istekli bir öğrenim kaynağı olan kişidir.

 

Erik Marinoviç: instagram.com/ErikMarinovich/

 

Sizin için mükemmel bir ilham kaynağı oluşturabilir. San Francisco'da bulunan mükemmel bir mektup ve tasarımcıdır ve Nike ve New York Times gibi devasa isimlerle çalışma tecrübesine sahiptir.

 

Biafra Inc: instagram.com/biafrainc

 

Her ne kadar bizden herhangi birinde sokak sanatçılarını kapsamazsak da, bu isimsiz adam sprey boyalar, şablonlar, afişler ve serigraflerle kişisel düşüncelerini görselleştirme şaşırtıcı bir yeteneğe sahiptir ve onun yeteneği, tutkusu ve eserindeki sosyo-politik temaları örnekleyen yaratıcı duygusu nedeniyle onu sokak sanatçıları için mükemmel bir ilham kaynağı olarak görüyoruz.