Web Sitenize Yatırım Yapmanın Önemi - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Web Sitenize Yatırım Yapmanın Önemi

Web Sitenize Yatırım Yapmanın Önemi

Web  tasarımı işine başlamak karar vermek kolay bir iş değil. Kendiniz için çalışmaya başlamak için belirli bir gayret, azim ve hırs gerektirir. Girişimci girişiminizin başarısını ve büyümesini etkileyebilecek yol boyunca bazı çok sert kararlarla karşı karşıya kalacaksınız.

 

 

Başlamanıza yardımcı olmak için en popüler makalelerimizi ve kılavuzlarımızı kapsamlı bir koleksiyona derledik. Bu yayınlar, serbest çalışmak, müşterileri bulmak ve yönetmek ve yaratıcı çabalarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için ipuçları da dahil olmak üzere yolculuğunuzun her aşamasını kapsıyor .  

 

Kendiniz ajansı tam bir tasarımcı yönetmekten önce, büyük bir olasılıkla bağımsız bir serbest çalışan olarak çalışmaya başlarsınız. Daha önce hiç yapmadıysanız, serbest dolaşım bir zorluk olabilir. Artık kendi patronunuz ve bir işletmenin her yönüyle ilgileniyorsunuz. Bu bölümde, geçişi yönetmek ve başarıyı serbest çalışan olarak bulmak için öneriler ve görüşleri paylaşacağız.

Serbestliğe adım attığınıza göre, bir sonraki adım işletmenizin tanıtımına yardımcı olacak temelin oluşturulmasıdır. Web siteniz, markanızı büyütmeye ve pazarlamaya başlamak için harika bir yerdir.

 

Müşterileri bulmak ve çalışmak

 

Yeni müşteri bulma, web tasarım işinize başlarken karşılaşacağınız en büyük zorluklardan biridir. Yeni sözleşmelere iniş yapmak için sayısız taktik var ve başlarına başlamanıza yardımcı olacağı garantilenen birkaç tanesini ekledik.

 

Müşterilerle çalışma

 

Müşterileri bulmak ve anlaşmaları kapatmak kuşkusuz zorlayıcı olsa da, yalnızca zorlukların başlangıcıdır. Gerçek iş, projeleri üzerinde çalışmaya başladığınızda, bütçeleri, zaman çizelgelerini ve beklentileri yönetirken gelir.

 

Proje yönetimi kaynakları

 

Proje yönetimi, birçok tasarımcı ve geliştirici, özellikle serbest çalışan kişiler için yabancı bir süreçtir. Müşterinizle güçlü bir çalışma ilişkisi kurabilmek için proje iş akışınızın olabildiğince sorunsuz olmasını sağlamanız gerekir. Neyse ki, proje yönetimi araç setinizi oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç makale derledik.