Web Sitesi Anasayfa Tasarımı - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Web Sitesi Anasayfa Tasarımı

Web Sitesi Anasayfa Tasarımı

Ziyaretçilerin ilk izlenimi için ana sayfa tarafından memnuniyetle karşılıyor olursunuz.  Bir web sitesi, ürün hizmetinizin tamamı ve potansiyel müşterilerin ondan çıkabilecek değeri tanımlayan kapsamlı bir ana sayfası olmadan eksik. Bu nedenle, web sitenizin bir ana sayfasına aşırı önem verilmeli ve dönüşümün optimize edilmesi için mükemmel bir şekilde kullanılmalıdır.

 

Ana Sayfanızın Başlığı

 

Bir ana sayfa, web sitenizin, şirketinizi hedef kitleye tanıtan bir yüzü gibidir. Bu özel yönü göz önünde bulundurarak, başlığın her şeyi basit ve net bir şekilde anlattığından emin olmanız gerekir. Bir kullanıcının herhangi bir web sitesinde uzun süre kalmadığı doğal bir fenomendir. Ancak, başlık akılda kalıcıysa ve işin temel temasını etkileyici bir tarzda temsil ediyorsa, sadık kalması için bir sebep buluyor.

 

Web tasarımınızın ne kadar etkileyici ve entelektüel olursa olsun, anlaşılması kolay bir navigasyon sunmazsa, tüm çabalarınız boşa gider. Gerçekleşmesini istemediğiniz şey budur. Bunun nedeni , ana sayfanızın seyir yapısının alıcının davranışına uygun olarak yapılması gerektiğidir . Nasıl şeyler görmek istiyorsa her şeyden önemlidir. Bu şekilde, başarılı bir satın alma yolculuğunu tamamlamalarına yardımcı olacaksınız.

 

Birincil Aramalarınızın Eylemine Yerleştirilmesi

 

Web sitenizin nihai hedefi, ziyaretçileri cezbetmek ve onları başarılı yollara dönüştürmektir. Ancak bu yalnızca birincil harekete geçirici mesajlarınızı oldukça akıllıca kullanıyorsanız, mümkün olabilir.

 

Müşteri Görüşleri

 

Alıcılar her zaman orijinallik arıyor ve referanslar onları tatmin edecek kanıtlanmış yollardan biridir. Ana sayfanızın tasarım yapısını, hizmetlerinizle tamamen tatmin olan müşterilerin sözlerini vurgulamanıza izin verecek şekilde çizin. Bu şekilde, potansiyel müşterilerinizin yeteneklerine güvenmek için sağlam bir sebepleri vardır ve kesinlikle sizinle daha fazla keşfetmek zorunda kalacaklardır.