Web tasarım müşterilerini teklifler vasıtasıyla bulun - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Web tasarım müşterilerini teklifler vasıtasıyla bulun

Web tasarım müşterilerini teklifler vasıtasıyla bulun

Teklifler yeni web tasarım müşterileri bulmak için kritik bir bileşen ve etkili bir satış aracı olabilir. Özellikle de bir potansiyel müşteriyle büyük bir görüşme yapıyorsanız ve anlaşmayı imzalamak istiyorsanız. Ayrıca, soğuk potansiyel müşterilere yeni işler yapmak için teklifler de kullanabilirsiniz. İşletmeler, çoğu zaman, Teklif Çağrısı (RFP) yayınlar; yani, işletmenizin daha büyük projelerde teklif verebileceği, daha büyük sözleşmeler elde edebileceği ve daha fazla görünürlük kazanabileceği anlamına gelir.

 

RFPDB

 

Aramaları kaydedebilir ve e-posta uyarıları oluşturabilirsiniz. RFP tekliflerini vermeye veya daha fazla RFP fırsat bulmanın yollarını arayan işletmeler için mükemmel bir seçenektir. Web tasarım ve geliştirme müşterisi ve çalışması almak için ihtiyacınız olan sıcak yol budur. Şimdi, uygun olup olmadıklarını belirleme yönünde hareket edebilir veya potansiyellerini en azından bir potansiyel olarak nitelendirin.

Her şey zamanlama, kişiselleştirme ve sabır ile ilgilidir.

 

 

Zamanlama

 

İlk e-postanızı gönderdiniz veya daha önce şahsen görüştünüz. Potansiyelin başlangıçta nasıl ön plana çıktığına bakılmaksızın, izlemeniz için varsayılan olarak e-postanızın olması gerekir.E-postayla soğukkanlılıkla yaklaşacaksanız , bir olasılık e-postanıza geldiğinde size masaüstü bildirimleri verecek bir e-posta izleme aracı olan HubSpot Sales'i entegre etmeyi düşünmelisiniz .  

 

Kişiselleştirme

 

Takip ettiğiniz e-postalarda, içeriğinizi hala kişiselleştirdiğinizden emin olun ve özelleştirilmiş çözümler ve kaynaklar sunun. İşinizin kendisine nasıl yardımcı olabileceğini daha da tartışmak için her zaman bir toplantı saati ayarlayın. Ayrıca, olasılığınızın dijital varlığı olduğunu biliyorsanız, biraz araştırma yapın. Hobilerinizden veya ilgi alanlarınızdan biriyle ilgili bir öneri ekleyerek veya daha kişisel bir seviyede bağlanarak yanıt alma olasılığını güçlendirebilirsiniz.  

Potansiyel müşterinizden hala haber almadıysanız veya erişim bilgilerinizi biliyorsanız, altı ay içinde tekrar erişmek için takviminize bir hatırlatma girin ve bir yıl sonra yine zamanlama doğru olmayabilir.  

Potansiyelinizi araştırmaya devam etmek ve işletmelerindeki değişiklikleri takip etmek için bu sefer web tasarım ve geliştirme hizmetlerinizi tekrar sunmanız için ne zaman bir fırsatın olabileceğini asla bilemezsiniz.

Yeni müşteriler arıyorsanız, etkinliklere katılmak işinize büyümeye devam etmek için ihtiyaç duyduğu görünürlük verebilir. Artı, konferanslar eğlenceli olabilir. Kim seyahat sevmez, yeni insanlarla tanışma ve yeni şeyler öğrenmeyi. Etkinlik ücretsiz ya da ücretli, yakın ya da ülkenin her yerinde olsun, etkinlikler kendinize ve işletmeniz için yapılan bir yatırımdır. Bu deneyimleri en üst düzeye çıkarmanın üç yolu vardır:

 

Web geliştirme konferanslarına katılın

 

Sektörünüze özgü konferanslar, yeni iş ağlarını, potansiyel ortaklıkları ve ortak pazarlama fırsatlarını belirlemenize yardımcı olabilir. Bu içgüdüleri takip et. Kimin yeni bir müşteriye gideceğini asla bilemezsiniz. Serbest çalışan biriyseniz, yeni bağlantınız daha küçük projeler arasında dolaşabilir veya daha derinlemesine müşteri projeleri için uzmanlığınıza başvurabilirsiniz. Ağ konusunda gerçekten ciddiyseniz, her etkinliğin ardından güncellendirebileceğiniz bir e-tablo oluşturmayı düşünün. Kimlerle tanıştıklarını, uzmanlık alanlarını ve neden onlarla irtibatta kalman gerektiğinizi yazın.

 

İş kurulları vasıtasıyla web tasarım müşterilerini bulun

 

Çoğu işletme için, zaman önemlidir.  Özellikle aylık gelirinizi artırmak için birden fazla yeni müşteri arıyorsanız. Bunun yerine, bir üçüncü taraf "pazar" ı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Bu platformlar potansiyel müşteri projelerini listeler ve serbest çalışanların onlara teklif vermesine izin verir. Alternatif olarak, web tasarımcıları ve geliştiricileri saatlik ücretlerini yükleyebilir ve belirli projeler için müşteriler tarafından kullanılabilir.