Web Tasarıma ilham Veren Araçlar - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Web Tasarıma ilham Veren Araçlar

Web Tasarıma ilham Veren Araçlar

Web tasarımcıların kullanmaları tavsiye edilen bazı araçlar, yaratıcılık konseptinizin tonunu ve pozisyonunu hem iş arkadaşlarınız hem de müşterilerinizle iletişim kurmanıza yardımcı olabilir. Web tasarım sürecinin ilk aşamalarında ilham bulmak için favori yerlerimizi listeliyoruz. Hayal gücünüzün gözünü web tasarımı gerçeğine dönüştürmenize yardım ederler.

 

Eğer gradyanlar istiyorsanız

 

Freepik'in hiç bitmeyen gradyanlar kütüphanesi bir web tasarımcısının hayali gerçek oluyor gibidir. Zihninizi renk, derinlik ve bağlamsal göstergelerin çizgileri boyunca dolaşsın, hepsini atif ile ücretsiz yapın. Freepik'le ilgili en iyi şey, gerçekten bitmeyen bir şey olmasıdır. PSD'ye ihtiyacınız varsa, simge istiyorsanız ve bir illüstrasyon hazırlamak için bu arama motoru, en vektör sanat ihtiyaçlarını bulmayı kolaylaştırıyor. Artı resimler kolayca özelleştirilebilir ve serbestçe düzenlenebilir.

 

 


 

Tipografi isterseniz

 

Altın Oran Tipografi Hesaplama typophiles yaşadığı özel bir yerdir. Pearsonified tarafından desteklenen ve tipografi geliştirmek misyonuyla inşa edilen hesap makinesi, font boyutu ve içerik genişliği girmenizi ve ardından web tasarım projeniz için en iyi olanı önermenizi sağlar. Bir stil listesi arasından seçim yapın ve çizgi yüksekliğinizin ve CPL'nizin ne olması gerektiğini görün. Araç, her stildeki başlık, alt başlık ve ikincil metin boyutu hakkında size rehberlik eder. 


 

Fontları istiyorsanız

 

Font Squirrel, ücretsiz fontları ciddiye alan katı bir hizmettir. Ticari çalışmalar için lisans alınmış ve elle seçilmiş olarak bu yazı biçimleri kolay kullanımlı bir biçimde sunulmuştur. Günümüzün neye benzediğini etiket, dil veya sınıflandırma ile inceleyin veya uygun yazı tipi fırsatlarının "hemen hemen ücretsiz" bölümünde alışveriş yapın. Font Squirrel'in Font Tanımlayıcısı'nı kullanın ve tasarımınıza en uygun olanını bulun.

 


 

Fotoğraf çekmek isterseniz

 

The Stocks'ı kendi kişisel fotoğraf küratörünüz olarak düşünün. Bu son derece kullanışlı tek noktadan alışveriş merkezi, bir dizi yerde royalty free stok fotoğraflarına göz atmanıza olanak tanır. Pixabay, Unsplash ve Pexels gibi web siteleri, soldaki tabloda rahatça listelenmiştir. Bir sitede arama yapın ve aradığınızı bulamazsanız bir sonraki siteye hızlıca geçin.


 

Izgaralar ve mizanpajlar istiyorsanız

 

Canva, bir şeyler inşa etmek için eğlenceli bir yer. Bu çevrimiçi araç, kullanımı kolay sürükleme ve bırakma işleviyle grafik, sunum ve belgeler oluşturmanızı sağlar. Ücretsiz fotoğraflar, simgeler, şekiller ve mizanpajlardan oluşan bir kütüphaneden birini seçin veya eksik olanı satın alın. Canvas, yüzlerce farklı ızgarayla ve mizanpolarla görsel öğelerinizi birleştirici bir unsur olarak organize etmek için mükemmeldir.