SEO

SEO


Lacivert Medya'nın yıllardır kullandığı ve başarılı sonuçlar aldığı kendine özgü SEO tekniklerinin yanında güçlü bir pr çalışmasıyla siz de üst sıralarda yer alabilirsiniz. Web sitesinin tasarımı ve işlevselliği çok önemlidir. Eğer ziyaretçiniz varsa! Web sitenizi ziyaret eden kimseler yoksa tasarımınızın, içeriğinizin ve yatırımınızın hiç önemi yoktur. Lacivert Medya doğru arama motoru optimizasyonu ile ihtiyacınız olan ziyaretçilerin web sitenize kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor. Profesyonel arama motoru optimizasyonu konusunda kendi yöntemlerini kullanan firmamız web sitenizi en üst sıralara taşıyacak.

 

Search Engine Optimization (SEO) (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

Web sitenizin var olması, ziyaret almasına yeterli değildir. Web sitenizi doğrudan ziyaret edecek kullanıcılar zaten sizi tanıyor ya da dolaylı yoldan adresinizi biliyordur. Web sitesinin en önemli görevlerinden birisi size yeni müşteriler kazandırmak ve bu müşterilere doğru bilgiyi aktarmaktır.

 

Bu nedenle web tasarım yapılırken SEO (arama motoru optimizasyonu) en önemli adımlardan birisidir. Arama motorları, algoritmaları zor anlaşılan ve tam olarak bilinmeyen, ciddi rekabetlere sahne olan en büyük pazarlama silahıdır. Her ne kadar algoritması tam anlamıyla çözülemese de belli başlı kurallara göre hareket ederler.

 

Lacivert Tanıtım Medya A.Ş. olarak, oluşturduğumuz web sitelerinin temel arama motoru optimizasyonu işlemlerini gerçekleştiriyor, hedef kitleniz ve onlara pazarlamak istediğiniz hizmet / ürünlerin analizini yaparak doğru anahtar kelimelerde en üst sıralara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Arama motoru dostu linklendirme (SEF Link) desteğimiz ile arama motoru robotlarının web sitenizi kolayca anlamasını ve indekslemesini sağlıyoruz.

 

Web siteniz yayın hayatına başladıktan sonra periyodik raporlama işlemlerini gerçekleştiriyor, başarı ve indeksleme oranlarına göre sürdürülebilir SEO hizmetimiz ile firmanızla yıllar sürebilecek bir iş birliğine başlıyor, web sitenizin mevcut indeks konumlarını koruyarak yükselmesini sağlıyoruz.

 

 


 

Site İçi Optimizasyon

 

Site İçi Optimizasyon işlemi Google tarafından okunan kitle-içerik uyumu, başlık-içerik uyumu, içerik-anahtar kelimeler uyumu ile yükseldiği sıralamalarda, kalıcılığını sağlanması için önemlidir.

Website Sayfa Hataları Kontrolü
Anahtar Kelime Araştırması
Başlık Etiketi
ALT Etiketleri
XML Site Haritası
Sosyal Medya İkonları
İçerik Optimizasyonu

 

Site Dışı Optimizasyon

 

Web sitenizin Google PageRank değerini arttırmak için diğer kaynaklarla bağlantılı yaptığımız ve SEO işlemlerinin en etkili çalışmalarıdır. İşlemlerimiz tamamen özgün içerikler üzerinden yapılmaktadır.

 

 

 YUKARI