LACİVERT?

LACİVERT TANITIM MEDYA A.Ş.?


2010 yılında Lacivert Medya ve İnternet Hizmetleri adı altında hizmete giren ajansımız 2017 yılının başından bu yana Lacivert Tanıtım Medya A.Ş. olarak reklam ve tanıtım alanında tam hizmet politikasıyla çözümler sunmaya devam etmektedir. Türkiye genelinde 200'ün üzerinde kurumsal firmaya fikir ve ürün sağlayan ekibimiz başarılı projeler üretmektedir.


SİZİ İYİ TANIYORUZ


Siz ihtiyacınızı iyi biliyorsunuz. Biz de ihtiyacınız olan çözümleri... Önce sizi anlıyor sonra da işimizi yapıyoruz. Zor olanı başarmayı seviyor, fark yaratmayı amaçlıyoruz. Reklam - tanıtım sektörünün yeniliklerini takip ediyor, araştırıyor ve yeni fikirler üretiyoruz. Web sitesinden kurumsal kimliğe, kartvizitten kataloga, promosyon ürünlerinden hosting hizmetlerine kadar birçok alanda firmanıza destek veriyoruz. Dijital çözümler üreterek hayatınızı kolaylaştırıyor ve sizin sadece işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.


MARKANIZ LACİVERT'E EMANET


Marka yaratmayı seviyoruz. Markanıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Onlarca firmayla çalışarak rengarenk ve karmaşık reklam dünyasında boğulmayın. İşinize reklamın her alanında hizmet veren Lacivert'i katarak tek noktadan hedefinize ulaşın. Unutmayın! Biz önce sizin başarınızı hedefliyoruz.
 • WEB (TASARIM & YAZILIM)

  Bir web sayfasından beklentilerinizin ne olması gerektiğini, neye ihtiyacınız olduğunu, neye olmadığını en iyi siz bilirsiniz. İyi bir web sitesi ortaya çıkarmak için bize düşen, müşteriyi doğru ve iyi anlamak. Mobil ve tüm tarayıcılara uyumlu, yeni teknolojileri içerisinde barındıran ve aynı zamanda da görsellik açısından müşterilerinizi cezbeden bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
 • BASKILI İŞLER

  Teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, uzun bir süre daha vazgeçemeyeceğimiz şeylerden biri de kağıtlar... Tasarımını yaptığımız ürünlerin baskı çözümlerini de sunuyoruz. Klâsik katalog ve broşürlerin dışına çıkmak istiyorsanız hiç düşünmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • KURUMSAL KİMLİK

  Müşterilerinizin karşısına yepyeni kurumsal bir yüz ile çıkmaya hazır olun. İyi bir Kurumsal Kimlik çalışmasının iş potansiyeline yüzde 100 etki ettiği yeni dünyaya merhaba deyin.
 • FOTOĞRAF ÇEKİMİ

  Bir tanıtım kataloğuna ya da web sayfasına değer katan en önemli unsur, kullanılan fotoğraflardır. Lacivert Medya size iç mekân, dış mekân ürün çekimleri konusunda profesyonel çözümler sunuyor.
 • MASAÜSTÜ YAYINCILIK

  Lacivert Medya olarak kendi bünyemizde yayınladığımız Keyif Dergisi ve Detay Gazetesi ile birlikte masaüstü yayıncılık konusunda da tecrübe sahibiyiz. Dergi ve gazete reklamları, metin yazarlığı, editörlük, dizgi ve mizanpaj konusunda yetenekli ekibimiz size en doğru çözümü sunmaya hazır.
 • GÖRSEL TASARIM

  Keyif Tuzla gibi İstanbul'un sayılı yerel dergilerinden birini her ay yayınlayan Lacivert Medya, gazete ve dergi reklamları, sosyal medya görsel tasarımları konularında sizlere yaratıcı çalışmalar sunuyor.
 • SEO

  Lacivert Medya'nın yıllardır kullandığı ve başarılı sonuçlar aldığı kendine özgü SEO tekniklerinin yanında güçlü bir pr çalışmasıyla siz de üst sıralarda yer alabilirsiniz.
 • DOMAIN HOSTING

  Beşiktaş lokasyonlu sunucumuzda, sadece kendi müşterilerimizi ve referanslı web sayfalarını barındırıyoruz. Ayrıca alan adı takibi ve yönetimini de yapıyoruz.
 • PROMOSYON ÜRÜNLERİ

  Reklam yaparak bilinirliğinizi arttırırken aynı zamanda müşterilerinize de kendinizi unutturmamanız önemlidir. Bu nedenle promosyon ürünlerinin reklam - tanıtım sektöründeki payı büyüktür. Lacivert Medya olarak size şirketiniz için en uygun promosyon seçeneklerini uygun fiyat ve farklı tasarım fırsatlarıyla sunuyoruz.
 • MOBİL UYGULAMALAR

  Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlar, bilgisaylar kadar önemli hale geldi. Lacivert Medya olarak akıllı telefonlara uygulama geliştiriyor, müşterilerimizin rakiplerine karşı bir adım öne geçmesini hedefliyoruz.
 YUKARI