2018 Takvim Tasarım Örnekleri - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
2018 Takvim Tasarım Örnekleri

2018 Takvim Tasarım Örnekleri

Bu sene hangi pazarlama araçlarını harcamanız gerektiğine dair kararsız iseniz, kendinize bir iyilik yapın ve takvimin kısa listeyi hazırladığından emin olun. Gerçekten 2018 takvimi basmalısınız. Bunu düşün. Bir kerelik bir maliyetle markanızı bir yıl boyunca tanıtır. Harcanan her kuruştan en iyi sonucu alırsınız. En iyi pazarlama araçları, insanların elinden çıkarma olasılığı en düşük olan pazarlama araçlarıdır ve kesinlikle takvimler için geçerlidir .

 

2018 Takvimlerini Yazdırmadan Önce Neleri Hatırlamalısınız?

 

İhtiyacınız olan ilk şey bir grafik tasarım yazılımıdır. Bu yüzden Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDRAW, Microsoft Publisher veya kullandığınız tüm yazılımları çalıştırın. JPEG ve PDF'nin yanı sıra yukarıda adı geçen tüm formatlarda ücretsiz şablonlar indirmenize izin veren çevrimiçi kaynaklar bulunmaktadır. Adobe InDesign ve illustrator, profesyonellerin sizin önerdiğiniz olası en olası araçlardır.

 

Doğru Dosya Ayarlarını Seçin

 

Doğru ayarları bilmemek size yolda çok sayıda soruna neden olacaktır. 2018 takvimlerini kolayca basabilmek için batağın hemen üzerinde doğru ayarlara sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz.

 

Kağıt Seçenekleri

 

İki tür kağıt malzeme vardır: kağıt stoku ve kart stoğu. Kağıt stoğu, kağıt kalınlığını belirtmek için nokta (pt.) kullanır. Kart stoğu ise pound (lb.) kullanır. Kağıt stoğu daha incedir; bu nedenle kart stoğu genellikle kapak için ayrılmışken takvimlerin iç sayfaları için daha iyi kullanılır.

 


Kapak Kağıdı, takviminizin dış tabakası olarak işlev görür. Bunun için 10 pt gibi kalın kağıt malzemeleri kullanmak isteyeceksiniz. İç kağıt, kapak kağıdının içinde bulunan sayfalardır. Genellikle 100 lb.'lik kağıt stoğu gibi daha incedir.