BİZİ TANIYIN - Lacivert Tanıtım Medya A.Ş.
BİZİ TANIYIN
BİZİ TANIYIN
BİZİ TANIYIN

LACİVERT TANITIM MEDYA A.Ş.?

2010 yılında Lacivert Medya ve İnternet Hizmetleri adı altında hizmete giren ajansımız 2017 yılının başından bu yana Lacivert Tanıtım Medya A.Ş. olarak reklam ve tanıtım alanında tam hizmet politikasıyla çözümler sunmaya devam etmektedir. Türkiye genelinde 200'ün üzerinde kurumsal firmaya fikir ve ürün sağlayan ekibimiz başarılı projeler üretmektedir.

SİZİ İYİ TANIYORUZ

Siz ihtiyacınızı iyi biliyorsunuz. Biz de ihtiyacınız olan çözümleri... Önce sizi anlıyor sonra da işimizi yapıyoruz. Zor olanı başarmayı seviyor, fark yaratmayı amaçlıyoruz. Reklam - tanıtım sektörünün yeniliklerini takip ediyor, araştırıyor ve yeni fikirler üretiyoruz. Web sitesinden kurumsal kimliğe, kartvizitten kataloga, promosyon ürünlerinden hosting hizmetlerine kadar birçok alanda firmanıza destek veriyoruz. Dijital çözümler üreterek hayatınızı kolaylaştırıyor ve sizin sadece işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

MARKANIZ LACİVERT'E EMANET

Marka yaratmayı seviyoruz. Markanıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Onlarca firmayla çalışarak rengarenk ve karmaşık reklam dünyasında boğulmayın. İşinize reklamın her alanında hizmet veren Lacivert'i katarak tek noktadan hedefinize ulaşın. Unutmayın! Biz önce sizin başarınızı hedefliyoruz.