Anneler günü için katalog tasarımı - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Anneler günü için katalog tasarımı

Anneler günü için katalog tasarımı

 

Küçük bir işletme sahibi veya pazarlamacı olarak, Anneler Günü kartlarını göndererek bu etkinliği anmak, müşteri tablonuzdan ne kadar memnun olduğunuzu çok büyük bir kısmını hatırlatmanın harika bir yoludur. Bu vesileyle yaklaşmakta olan bir satışın hatırlatıcısı olarak da ilginizi çekebilir veya popüler Anneler Günü hediyelerinin bir kısmını kullanabilirsiniz. Unutmayın ki anneler bu hediyeleri alanlardandır, ancak uygun alıcıyı (kocası, yetişkin çocukları vb.) Hedeflediğiniz ürün veya hizmete bağlı olarak da yerini korumaktadır.

 

Anneler Günü Kartı Oluşturma

 

Etkili bir Anneler Günü kartı pazarlama kampanyası yaratmak için pazarlamacılar zaman kaybına sahip değildirler. Bazı tüketiciler anneleri için son dakika alışveriş yaparken, önümüzdeki tatilin hatırlatılması için onlardan almamız gerekiyor. Ne sunmanız gerektiğini, Anneler Günü ürünlerinizin neden rekabetten daha iyi olduğunu ve neden sizinle alışveriş yapacaklarını gösterin.

 

Bunu yapmanın kolay bir yolu kartpostallar ve tebrik kartları gibi doğrudan posta yoluyla yapılır. Dolayısıyla, Anne Günü Kartı fikirlerini doğrudan posta pazarlamanızın bir parçası olarak kullanmayı düşünüyorsanız, sizin için bunu kapsamış olurum.

 

Aşağıda, web'in en iyi grafik sanatçılarından bazıları tarafından tasarlanan ilham veren Anne Günü kartı fikirleri bulunmaktadır. Umarım, kampanyanız için kullanabileceğiniz kendi Anneler günü kartınızı yaratmak için ilham alırsınız.