Broşür yazdırma projeniz için en etkili tasarım - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Broşür yazdırma projeniz için en etkili tasarım

Broşür yazdırma projeniz için en etkili tasarım

 
Broşürlü Mevsimlik Özel Fırsatlar
 
 
Broşürler, hem sadık, hem de potansiyel müşterilere bu tatil sezonunda sunmanız gereken her şey hakkında bilgi vermek için ideal bir yoldur. Tek bir kağıt sayfasında fiyat listeleri oluşturabilir, fotoğrafları görüntüleyebilir ve bir harekete geçirici mesaj ekleyebilirsiniz. Aslında, bu bir broşür oluşturma konusunda en çekici şeylerden biridir. Bölümlere katlandığından ve çok çeşitli bilgileri ezici görünmeden ekleyebildiğinden etkili bir reklam biçimi. Ve bir broşür yalnızca bir kağıt parçası kullanılarak yapılabildiğinden, baskı maliyetleri düşük kalmaktadır. Zarfları kullanmadan broşürlerinizi katlanmış ve damgalı olarak postalamayı seçebilirsiniz - bu da dağıtım konusunda daha az masraf anlamına gelir.
 
Satışlarınızın ne kadar önceden planlandığına bağlı olarak broşürünüzde, yıl sonuna kadar mağazanızın özel günlerde ne zaman gerçekleşeceğini gösteren bir takvim oluşturabilirsiniz. Satışları bu tür bir şekilde yaparsanız, daha odaklanmış bir reklam kampanyası için broşürlerinizi toplu olarak yazdırabilirsiniz. Toplu yazdırmanın en iyi şeylerinden biri, son sipariş sayısı arttıkça birim başına fiyat düşüşüdür. Bu para kazanmanın başka harika bir yoludur.
 
 
Broşür yazdırma projeniz için en etkili tasarımı ortaya çıkarmak için bir grafik tasarımcıyla görüşebilirsiniz. Önce baskı şirketinizle birlikte kontrol edinPersonel içi bir grafik tasarım ekibine sahip olup olmadıklarını görmek için. Öyleyse, bunu baskı masrafınızdan etkileyebilirsiniz. Mevcut bir şablonla çalışmanın etkili bir broşür tasarımı oluşturmanıza yardımcı olacak yeterli rehberlik sağladığını da bulabilirsiniz. Kilit basit tutmak, bilgilendirici tutmak ve ilgi çekici tutmaktır. Okuyucuları meşgul etmenin bir yolu, bir harekete geçirici mesaj göndermektir. Belki de, özel güncellemeleri almak için takip edebilecekleri ya da hayranı olabilecekleri bir sosyal ağ hesabınız var. Müşterilerinize bu fırsat hakkında bilgi vermek için broşürünüzü kullanın. Broşür, daha sonra müşterilerinizle etkileşim kurmanın ve topluluktaki duruşunuzu güçlendirmenin bir yolu haline gelir.
 
Mevsimlik özel ürünlerinizle ilgili kelimeyi yaymanın etkili bir yolunu arıyorsanız, broşürler şirketiniz için doğru seçim olabilir.