Düz Bir Web Sitesi Oluşturma - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Düz Bir Web Sitesi Oluşturma

Düz Bir Web Sitesi Oluşturma

Düz tasarımlar oldukça hızlı gözüküyor.Düz bir tasarım tarzı için basit açıklama, eğimler veya düşey gölgeler gibi 3D efektlerden yoksundur. Düz bir tasarımın üslup detayları, çoğu tasarım stili gibi biraz değişebilir. Genellikle, düz bir tasarım birincil-ish renkleri ve çok sayıda "beyaz alan" ile oldukça minimalisttir. Yazı tipi çok fazla parlama olmaksızın genellikle incedir. Kutu ve düğmeler tabii ki darbeler veya 3D efektler içermiyor. Bazı düz tasarımlar gölgeler içerir, ancak bunlar genellikle düzdür.

 

UI Kitleri

 

Bir UI kiti, kendi web sitenizi tasarlamanız gereken tüm parçalar ile birlikte gelen bir kullanıcı arabirimi topluluğudur. Genellikle PSD'dir, ancak bazen de diğer bileşenlerle birlikte gelirler. Dosyadaki renk düzenini kullanabilirsiniz, ancak kendi renk düzeninizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca kalıplar, fırçalar ve daha fazlasıyla birlikte gelirler. Bu nedenle, UI kitleri bir web tasarımcısına çok fazla zaman kazandırarak iş akışını geliştirir ve projelerde harcanan zamanı azaltır.

 

DesignModo Düz UI

 

 

DesignModo'nun bu ücretsiz (ticari ve kişisel) düz UI kiti, düğmeler, menü, giriş, etiketler, anahtarlar, simgeler, renk örnekleri, glifler ve çok daha fazlası gibi düz bir kullanıcı arabirimi oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm temel bilgilerle birlikte gelir.


Modern Dokunmatik UI Kiti

 

 

PixelKit bu düz UI kitini sunar. Çok eşsiz, kaygan bir görünüm ve his ile birlikte gelir ve ücretsiz sürümü hem kişisel hem de ticari kullanım içindir.


Düz Tasarım UI Bileşenleri

 

 

Güzel bir kullanıcı arayüzü seti, GraphicBurger'ten gelen bu set, iyi düzenlenmiş bir PSD dosyasında geliyor. Renk şeması, bir web sitesi veya uygulama için daha koyu bir görüntüye ihtiyaç duyduğunuzda güzel.


Ücretsiz Düz UI Kiti

 

 

Bu şaşırtıcı ücretsiz kit, düz simgeler, düğmeler ve mavi / beyaz renk şemasındaki daha fazlasını içerir.


Tüy ağırlıklı kullanıcı arayüzü

 

 

Sarah Hunt tarafından tasarlanan bu kit hem kişisel hem de ticari kullanım için tamamen ücretsizdir. Hem vektör tabanlı hem de retina hazırdır ve yazı tipi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışır.