İşletmeler İçin Yılbaşı Kart Tasarımı - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
İşletmeler İçin Yılbaşı Kart Tasarımı

İşletmeler İçin Yılbaşı Kart Tasarımı

Tasarımları kolaydır. Kartpostal basmak, tatil tebrikleri göndermenin en ekonomik yollarından biridir. Geleneksel tebrik kartlarına kıyasla nispeten ucuz değil aynı zamanda üretmek kolay bir üründür. Baskı şirketiniz yaratıcı bir şekilde size yardımcı olacak tasarım şablonlarına sahip olacak. Ayrıca, resim için kendi aile resmini yükleyerek kartpostalları kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Noel kartlarınızı gerçekten benzersiz yapmak istiyorsanız , dahili grafik tasarım ekibiyle çalışarak gerçekten bir etki yaratabilirsiniz. Hangi rotayı alırsanız seçin, kolayca ve hızlı bir şekilde kişisel ve güzel bir kartpostal oluşturursunuz. Belki de yılbaşı tebrik kartları yerine, yıl başı kartpostal göndermenin en büyük avantajlarından biri posta ücreti faktörüdür. Kartpostal için posta fiyatı, damga fiyatının neredeyse yarısı kadar düşüktür. Ve pulu direk kartpostal üzerine koyabildiğinizden, zarfları da ortadan kaldırırsınız.

 

İşletmeler için en iyi ilgi çekecek görsel boyut. Sadece sevdiklerinize selam göndermek isteyen kişiler değildir. İşletmeler çoğu zaman müşterilerine yılın bu zamanında bunları düşündüklerini göstermek istiyorlar. Posta listenizde yıl boyunca sadakatlerini takdir eden bir hediye göndermek için mükemmel bir zamandır ve kartpostallarla yapmak kolaydır. Müşterilerinize özel bir indirim veya anlaşma göndermek isterseniz, teklifi doğrudan kartpostalın üzerinde yazdırın. İster tasarım üzerine basılmış bir barkod aracılığıyla ister mağazada getirip getirebilecekleri teklif koduyla olsun, müşterileriniz bu duyguyu takdir edeceklerdir. Ek olarak, yılbaşı kartpostallarınız bir reklam görevi görür ve kartpostallardan kaç tane kuponun kullanıldığını gözlemleyerek postanızın başarısını izleyebilirsiniz.

 

 

Bu yıl tatil postalarınızı planlamaya gelince, tebrik kartları yerine Noel kartpostalları göndermeyi düşünün. Hala aynı sevinç ve şükran ruhunu ifade ederken size zaman ve para kazandırabilirler.