İşletmeleriniz İçin Baskı ve Dijital Pazarlama - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
İşletmeleriniz İçin Baskı ve Dijital Pazarlama

İşletmeleriniz İçin Baskı ve Dijital Pazarlama

Pazarlama, herhangi bir işletmenin temelidir. Çıktılarınızın bir hizmet mi yoksa bir ürün olmasına bakılmaksızın, müşterilerinize ulaşmanız günlük iş hayatınızın en önemli unsurudur. Bu sebeple, pazarlama manzarasındaki değişikliklere uyum sağlama, hem işletmenizin hayatta kalması hem de ilerlemesi için kesinlikle gereklidir. Şu anda bu, internetin küçük işletmeler için pazarlamayı etkileme biçimini anlamanız anlamına geliyor.

 

İnternetin büyümesi pazarlama endüstrisinde büyük değişiklikler getirdi, ancak birçok işletme gerekli hareketi mutlak olarak yorumladı; neredeyse tamamen baskı pazarlama ihmal. Gerçekte, pazarlama stratejilerinin bir sonucu olarak en başarılı olan işletmeler, dijital ve basılı pazarlama teknikleri arasında akıllıca dengelenmiş bir ayrım kullanıyor.

 

Birçok açıdan dijital pazarlamanın gelişimi aslında baskılı pazarlama için olumlu şeyler ifade ediyordu. Eskiden baskı pazarlaması, işletmelerin basılı alanlarda yeterli bilgi vermeye zorlandığı ve aynı zamanda göz alıcı ve basit bir tasarım sürdürmeye çabaladığı için maliyet etkin stratejiler için bir çatışma haline geldi.

 

 

QR Kodunun Yükselişi

 

Günümüzde basılı pazarlama kampanyaları, dijital kampanyalarla bağlantılı olabilir; bağlantılı promosyonlar ve benzeri konularda daha fazla bilgi edinmek için müşterileri web sitelerine gönderen QR kodlarını kullanabilir. Küçük işletmeler, QR kod teknolojisini kartvizitleriyle daha da kullanabilir. Verdiğiniz her kart bir yatırımdır ve geleneksel iş kartları, e-postanızı veya web adresinizi vb. Yazmak için kartınızın alıcısına güvenmektedir. Kartınıza neden bir QR kodu yazdırılmamalı ve alıcınız düz kesimde taramasını sağlamalıdır.