Katalog Baskı İşlemine Hızlı Kılavuz - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Katalog Baskı İşlemine Hızlı Kılavuz

Katalog Baskı İşlemine Hızlı Kılavuz

Kaliteden ödün vermeden yazdırma bütçenizi azaltın. Dijital çağda bile, birçok işletme için fiziksel bir katalog hala şarttır. Yine de artan baskı maliyetleri, özellikle birkaç bin kataloga ihtiyaç duyan işletmeler için, her zamankinden daha pahalı hale getiriyor. Buraya geldiğimiz yer.

Hepimiz biliyoruz ki, kataloglar  müşterilerinize satmak için etkili yollardır. Etkili, nispeten ucuz ve önemlisi, herkes bunları nasıl kullanacağını biliyor. Birçoğu müşterileriniz dijital sürümlerle düğümler halinde bağlarken kullanışlıdır. Tabii ki, bir katalogun neyin oluşturduğuna dair kesin bir tanım yok; ve bir kişinin kataloğu ne dediğini, bir sonraki broşürü arayacaktır. Bununla birlikte, genellikle, bir katalog, doğrudan bir satın alma çağrısına sahip ürünler veya hizmetler sayfaları içerecektir ve tipik broşürden daha kalın olacaktır.

 

Bununla birlikte, baskı yapmak için alıcıların Katalog'u aradıklarında ne özellikte olduklarını gösteren önemli miktarda veriye erişebildiğimiz için, bazı bilimlere sorunun cevabını koyabiliriz. Muhtemelen en faydalı tanımıdır.

Kullanılacak baskı bir çok projenin özelliklerine bağlı. Kağıt ağırlığı, özel kaplama,  hangi yazıcı tipinin yerleştirileceğine karar vermede yazıcı alıcısı için bir rol oynamaktadır. Başparmak kuralı varsa, uzun mesafelerde daha açık kağıt kullanan projelere basılacak olan web ofset of lito, daha ağır kağıtlardaki küçük miktarlar lito sayfası besleyecektir. Ancak iki süreç arasında çok fazla örtüşme var, bu nedenle, doğru türden baskı tedarikçilerinden satın aldığınızdan emin olmak için şartnamenizi bağımsız bir baskı danışmanının vermesi gerekebilir.