Katalog Tasarımı için Programlar - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Katalog Tasarımı için Programlar

Katalog Tasarımı için Programlar

Birçok müşterilerimiz kataloglarını nasıl tasarlanmasını ve basılmasını istiyorlar. Genel olarak katalog tasarımı için en iyi yol, içeriğini oluşturmakta Adobe Photoshop veya Adobe InDesign gibi programları kullanmaktır. 

 

 

Katalog nasıl dizayn edilir?

 

Bir katalog tasarlarken ilk adım, içeriğinizin tamamının düzenlendiğinden emin olmaktır. Katalog tasarlamak için yola çıktıklarında genellikle grafik tasarımcılar tarafından kullanılan iki program vardır:

·         Adobe Photoshop

·         Adobe InDesign

Bu programların her ikisi de bir katalog tasarlamak için kullanmanızın size en iyi yolları olacak. Bu programların her ikisine de sahip olduğunuz beceriye bağlı olarak, kataloğunuzu baştan sona kolay bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Bir katalog tasarlamak, görüntülenmesini istediğiniz ürün türlerine, gösterilmesini istediğiniz resimlere ve kataloğunuza gidecek içeriğe gelir. Bütün bunları çözdükten sonra, kataloğunuz  basılı hale getirmek kolaydır.

 

Katalog tasarlandıktan sonra

 

Kataloğunuz tasarlandıktan sonra, kataloğunuzun boyutu, kataloğunuzun basılı olduğu kağıt türü ve kataloğunuzdaki kaç sayfa olduğuna ilişkin birkaç tespit yapmanız gerekir. Ayrıca kataloğunuz için, mükemmel bağlanmış, spiral bağlı ve telli o kadar çok farklı cilt türü sunuyoruz.

Tüm bu katalog tasarım sorularını çözdükten sonra, dosyanızı bize gönderebilirsiniz ve biz sizin için hazırlayacağız. Basılı kataloğunuzun size hızlı bir şekilde gönderilmesini istiyorsanız, acele bir seçeneğiniz var, böylece kataloğunuzu en kısa sürede ihtiyacınız olduğunda alacaksınız.

Tam tasarlanmış kataloğunuzu almak için bize ulaşın!

Tasarım fikirleri ve ilham, işletmeler için çeşit çeşit baskı örneklerini görüntüleyin.Her bir katalog sayfası benzersiz bir iş dizaynı.Bireysel sayfaları veya tam katalog bir tasarım referansı olarak bastırın.