Kişisel Kartvizitlerinizi Tazeleyin - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Kişisel Kartvizitlerinizi Tazeleyin

Kişisel Kartvizitlerinizi Tazeleyin


 

Yeni Yıl Yeni Başlangıç: 

 

Güncellenmiş fotoğraflara, iletişim bilgilerine, sosyal ağ bilgilerine ve daha fazlasına sahip yeni kartvizitler oluşturmak , size yeni yıla yeni bir başlangıç ​​yapabilir.

Yeni yılda köşede dolaşabilirsiniz ve takvim yılının her başlangıcında, resminizi yenileyip yeni bir hayat sürdürebilirsiniz. Bunu işletme açısından bakmanın en kolay yollarından biri, kartvizitinizi güncellemektir. Şimdilik aynı kartvizitten bir süre daha sahip olmanız ihtimali var ve bunu şebeke toplantılarında yeni kişilere vermeye devam ettiniz ve muhtemelen en sevdiğiniz restoranda bir çekiliş kasedine attığınızdan emin olabilirsiniz. Aynı kart teslim uygulamalarını yeni yıla sürdüğünüzü düşünüyorsanız, yeni bir kartvizit tasarlamak ve bastırmak, topluluktaki görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olabilir; bu durum, kendiniz veya şirketiniz için artan bir ilgi yaratacaktır.

 

Güncellenen Fotoğraflar

 

Kartvizitinizde modası geçmiş bir fotoğraf kullanıyorsanız, o halde, iyilikten çok zarar verebilirsiniz. Bir resim ekleme amacı, insanlar sizinle işiniz arasında görsel bir bağlantı kurabilmenizdir. Resminiz artık sizi en iyi şekilde temsil etmiyorsa, sizi nasıl hatırlarlar? Belki kendiniz bir fotoğraf kullanmıyorsunuz, bunun yerine bilinen bir ürünün veya sunduğunuz bir hizmetin fotoğrafını kullanıyorsunuz demektir. Bu ürün fotoğrafı tarihli görünüyorsa, kartlarınızın alıcıları işletmenizin de tarihli olduğunu varsayacaktır. Algı, kartvizit söz konusu olduğunda her şeydir; çünkü genellikle ilk izlenimi sağlamlaştırıyorlar. Kartvizitinizde kullandığınız fotoğrafların güncellenmesi her seferinde buna değecektir. Yeni kişiler, kartınızın şimdiki hissini takdir edecek ve daha önce kartınızı görmüş olan insanlar, yaptığınız güncellemelerden etkilenecek.

 

İletişim Bilgileri Güncelleştirildi

 

Telefon numaranız, e-posta adresiniz, web siteniz, fiziksel adresiniz ve daha fazlası hepsi kartvizitinizde aynı olabilir. Peki neden iletişim bilgilerinizi güncellemelisiniz? İşiniz için sosyal ağ dünyasına daldı mı? Öyleyse, kartvizitinizi güncelleyerek çevrimdışı dünyada çevrimiçi ağa devam edebilirsiniz. Pek çok işletme, sosyal paylaşım ağlarının avantajlarını görüyor ve fan sayfalarında ve profillerinde özel fırsatlar ve özel ürünlerle müşterilerine gerçek değer sunuyor. Bu yeni pazarlama dalgasından yararlandıysanız, en azından bu şebekeler için tanınmış simgeleri kartvizitinize dahil etmek mantıklı olur. Bu şekilde, tanıştığınız insanlar sizin çevrimiçi varlığınız olduğunu bilir ve sizi arayacaktır.