Kurumsal Kimlik Tasarım Süreci - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Kurumsal Kimlik Tasarım Süreci

Kurumsal Kimlik Tasarım Süreci

Sizinle birlikte beklentilerinizi, kısa ve uzun vadeli planlarınızın neler olduğu konusunda çözümler sunar ve hizmet sağlarız. Sektörünüzdeki logo ve kurumsal kimlik tasarımlarını inceliyoruz, ajans tecrübesi ve moda tasarımları açısından bu incelemeler sonucunda sahip olduğumuz fikirleri sizlerle paylaşıp, sonra onları taleplerinizle harmanlıyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz.
 
Kurumsal kimlik tasarımına başlamadan önce, marka adını ve sloganını belirlemek ve daha sonra logoyu tasarlamak gerekir. 
 
Size endüstri dostu renkler sunuyoruz ve karar vermeyi kolaylaştırıyor. Kurumunuzu oluşturan renk seçimi, en kısa sürede hedef pazara erişmenizi sağlayacak faktördür.
 
 
 

KURUMSAL KİMLİK MALZEMELERİ

 
Markanızın veya şirketinizin kurumsal kimliğini oluşturan ana hatları oluşturduktan sonra gerekli tüm materyalleri üretmenin sırasıdır.Kurumda kullanılan materyaller: Amblem, logo, antetli kağıt, kartvizit, pencere ve kitapçık zarfı, dosya sahibi, not defteri, basılı malzemeler (fatura, makbuz, sürekli form), e-posta ve yazışma görselleri, şirket elbisesi ve davranış kodu, dijital tasarımlar, kurumsal kimlik kitapçığı gibi.
 
Kurum dışı kullanılan malzemeler: Kataloglar, broşürler, el ilanları, reklamlar (gazete, dergi vb.) Poster, etiket, takvim, tebrik kartları, davetiyeler, sertifikalar, çıkartmalar, menüler, cd, web sitesi, araç giydirmesi, tabelalar.
Biz bu malzemeler arasında en uygun olanları belirleyerek kurumsal kimlik tasarımı üzerinde çalışmaya başlıyoruz.