Modern Web Sitesi - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Modern Web Sitesi

Modern Web Sitesi

Güçlü, cazibeli ve en önemlisi başkalarından ayıran x faktörüne sahip olduğu çekici ve kullanıcı dostu bir web sitesi yarışmayı büyük bir rekabet arasında kazanır. Ne yazık ki, pek çok web tasarımcısı ve işletme sahipleri, web tasarım trendleri hakkında bilgi eksikliği nedeniyle web sitelerinden en iyi şekilde yararlanmaktadır. Sadece sıradan düşünceleri olan diğer sıradan insanlarla onları tutmakla kalmaz, aynı zamanda onları nihai hedeflerinden saptırır.

Vurgulanan web tasarım trendlerinin her biri web sitenizin kullanıcı deneyimini artırabilir ve markanız ile potansiyel kitleyi arasında güçlü bir köprü oluşturmanıza yardımcı olabilir.

 

Büyük ve Zorlayıcı Tipografi

 

Web siteniz aracılığıyla markanızın gerçek renklerini ve ifadelerini belirtmek için yazı tiplerini yaratıcı bir şekilde kullanmak en üst düzeyde önem taşımalıdır. Bunun için, büyük ve çekici tipografi, dikkatini çekmek için olumlu bir özellik haline gelebilir. Fakat, bu, çeşitli tipografik stilleri içermeniz gerektiği anlamına gelmez. Bunun yerine, seçici olun ve genel olarak hoş ve hoş bir deneyim oluşturmak için tüm sayfalar için benzer bir yaklaşım izleyin.

 

Arka Plan Videoları

 

Arka plan videoları o kadar yaygın görülmemekle birlikte, markanız hakkında bir hikaye anlatmanın kusursuz bir yoludur. Videoların, bu arka plan video eğilimini inanılmaz tepki için bir zorunluluk haline getiren bir tercih haline getiren metinle karşılaştırıldığında, videoların beyinlerimiz tarafından 60.000 kat daha hızlı işlendiği gerçeğidir .

 

Duyarlı Kahraman Görüntüleri

 

Görüntülerin bin kelimeye bedeldir gerçeğini inkar edemezsiniz, ancak bunları şaşırtıcı bir şekilde kullanmak bir fark yaratabilir. Bunu yapmak için, herhangi bir cihazdan mükemmel bir şekilde görselleştirilebilen duyarlı görüntüleri kullanmanız çok önemlidir. Bu şekilde, web sitenizin nihai hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak ziyaretçileri cezbedecek gerçek nedenleri olacaktır.