Ofisinize Yaratıcılık Getirin - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Ofisinize Yaratıcılık Getirin

Ofisinize Yaratıcılık Getirin

Ofis alanınız kişi olarak küçük bir tasvirinizdir. Dağınık, düzenli, şık bir masanız olmasına bakılmaksızın, sessizce kim olduğunuzdan bahsediyor. Ne yazık ki, bazen masanızı istediğiniz şekilde sergilemek için doğru ürünleri bulamazsınız. İşte size ofis alanınızı güzelleştirmek için bazı inanılmaz promosyon ürün seçeneklerini inceleyin.

 

Yapışkan Notlar

 

Asla yeterli not defterine sahip olamazsınız. Bilgisayarlar ve tabletlerin devraldığı bir dünyada yaşıyor olsak da, yazılı notlar herhangi bir ofiste değer kazanacaktır. Bir toplantıdayken, bir telefon görüşmesinde veya gelecekteki görevlerin hatırlatıcısı olarak hatırlamak için etkili bir yöntemdir. Ne yazık ki, değerleri ne olursa olsun, dizüstü bilgisayarlar çok çekici ve sıradan bir hale gelebilir. İlk bakışta, bu defterin nasıl farklı olduğunu zaten görebilirsiniz. İşlevsellik bakımından, bu defter kesinlikle beklediğinizden fazlasını yapacaktır. Bu, kapağın 70 sayfalık bir not defterine, 5 adet neon renginde yapışkan bayraklara ve yapışkan notalara sahip olmasını sağlayan benzersiz bir çengel kapağa sahiptir. Buna ek olarak, bir kağıt varil olan uyumlu bir kalemle birlikte gelir, böylece nereye giderseniz gidin kalemle hatırlamayı düşünmek zorunda kalmazsınız. Eski dizüstü bilgisayarlarınızı geride bırakın ve hepsini, nihai işlevsellik ile mükemmel bir his veren bir dizüstü bilgisayara götürün.

 

Masa Takvimi

 

Herkesin masanın üzerinde bir takvim vardır. Oldukça kullanışlılar,  bu nedenle, hızlı ve kolay bir takvim istiyorsanız, değiştirilmesi gereken bir şey olması önemlidir. Tarih için takviminizi kontrol ettiğinizde, ona bakmanız yeterlidir. Şehir Takvimi ile çevrenizdeki insanlar ona bakıyor olacak. Bu sadece bir takvimden başka bir şey değil. Masanızın üzerinde sorunsuz bir şekilde uyan bir sanat eseri.

 

Kartvizitliklikler

 

Masa Seti modern bir görünüm verebilirken, birçok insan klas bir his vermeyi tercih edebilir. Kartvizitlik seti küçük bir pakette mükemmel bir seçenektir. Bu cam mektuplu kartvizit sahibi, güzel bir ekran için ışığın parlaklığını yakalarken her büro veya ofis alanını organize tutacaktır.