Özel Takvim Fikirleri - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Özel Takvim Fikirleri

Özel Takvim Fikirleri

İş hedeflerinizi göz önünde bulundurarak takvimler oluşturun, ancak stilin de çok önemli olduğunu unutmayın. Takviminizin, herkesin stiline veya dekoruna uyacak kadar iyi tasarlanmış, işlevsel ve çekici olması gerekir. Her ay için yüksek kaliteli görüntüler kullanın - bol miktarda stok fotoğraf siteleri, resim başına yalnızca bir kaç dolar için güzel, telif ücretsiz stok sunar. Coğrafik alanınıza uyan mevsimlik veya manzaralı manzarayı düşünün ya da bir sanatçının resimlerini veya eskizlerini gösteren telifsiz resimler elde edin.
 

 


 

Müşterilerinizin aylık olarak gelmesini sağlamak için sınırlı bir süre kullanarak, takvimin her ayı için farklı bir kupon yazdırın. Yılda birkaç kez "süper satış" günlerini belirtin ve bu tarihleri ​​müşterilerin ön planda tutabilmeleri için özel bir şekilde işaretleyin. Müşterilere yılbaşı, Anneler Günü veya Babalar Günü gibi tatil günlerinde erken alışveriş yapmalarını hatırlatın. Bir servis sağlayıcıysanız, yıl boyunca yararlı ipuçlarını ve bilgileri sunun.
 
 
 
Şirketiniz küçük bir bütçeye sahip olsa bile , pazarlama programınıza bir takvim uydurabilirsiniz . Alışveriş merkezinizde veya semtinizde farklı satıcılarla bir araya getirmek, yerel alışveriş yapmak için daha uygun seçenekler sunar. Her ay için farklı kupon teklifleri oluşturmak için birlikte çalışın veya her indirimi katılımcı işletmelerden herhangi birinde geçerli kılın. Her bir iş takvimi değerli müşterilerine tatil hediyesi olarak sunun.