Özel Web Tasarımı Nedir? - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Özel Web Tasarımı Nedir?

Özel Web Tasarımı Nedir?

Ne yazık ki, birçok kişi özel web tasarımı, web sitesi şablonları arasındaki farkı anlamıyor. Bununla birlikte, logo ekleme, arka plan rengini değiştirme veya etrafında birkaç bağlantı taşımak gibi bazı temel özelleştirme ile önceden tasarım şablonları dizisi sunuyorlar. Bu tür tasarım, özel web tasarımı değildir.

 

Özel bir web tasarımı satın aldığınızda, web geliştiriciniz, kodun her şirketinizde sıfırdan yazar. Tüm görüntüler web sitenize özgüdür ve internette böyle bir şey olmayacaktır. Thomas Digital'de, reddedilen tasarımlarımızı bile tekrar kullanmamamız için benzersiz tasarım konusunda çok güçlü bir his veriyoruz. Belli bir iş için özel olarak üretildikleri için başkaları için iyi çalışmazlar.

 

 

Özel Bir Web Tasarımına Sahip Olmanın Yararları

 

·         Daha Saygın Bir Görünüm

·         İşiniz İçin Özel olarak Geliştirilen Kodlama

·         Bununla birlikte, özel bir web sitesinden bekleyebileceğiniz birkaç avantaj daha vardır.

 

Çoğu işletme, hem dahili hem de harici birden fazla kitleye sahiptir. Özel programlama, bir platformdan iki mesaj yayınlayabilir. Raporlama ve parola korumalı sayfalar, özel bir tasarımla mümkün olan iki şeydir. İşte nihai fayda - uzlaşmak ya da uzlaşma yapmak zorunda değilsiniz. Web sitesi şablonlarıyla, sitenizde istediğiniz özelliklerini bulabilirsiniz. Ancak, hepsini içeren bir şablon bulacağınız olası değildir. Bir şablonu değiştirmek için, bir web programcısı ile çalışmanız gerekebilir. Bu, ilk etapta önceden özel olarak tasarlanmış gibi para harcadığınız anlamına gelir.