Şirket Broşürlerin Avantajları - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Şirket Broşürlerin Avantajları

Şirket Broşürlerin Avantajları

 
Küçük bir işletme sahibi olarak, şirket broşürünüzün profesyonel görünmesini, bir etki yaratmasını ve mesajınızı veya ürün ayrıntılarınızı başarıyla ve mümkün olduğunca az harcama yapmasını istersiniz. 
 
Bir broşürün nasıl tasarlanacağını düşünüyorsanız, neden ona ihtiyacınız olduğunu ve hangi amaca yönelik hizmet etmek istediğini sormak istersiniz. Hedeflerinizi tanımlamak, yalnızca içerikleri değil, nasıl sunacağını veya  satış literatürünü nasıl tasarladığınızı belirleyecektir.

 

 
 
 
Broşürünüzü Şirketinizin Amacına Uygunlaştırın
 
 
Resimler bin kelimeye değer. Düzen, kaplama, kağıt stoğu ve renkler de öyledir. Bir broşür, bir iş olarak yaptıklarınızla uyumlu olmalı ve bilginizi nasıl sunduğunuza yansıtmalıdır. Planlama ve biraz ekstra zaman genel olarak daha yüksek bir yatırım getirisi ile kendileri için ödeme yapacaktır. Broşürlerin başarısı kopyalanması ve yüksek kaliteli görüntüler nasıl düzenlendiğini belirler. Doğru şekilde tasarlandığında, broşürünü derhal rekabetten ayırıp, işinizi öne çıkarın. Bunu başarmak için, broşürünüzün konsepti ve içeriği hakkında daha iyi fikir sahibi olmak için fikirlerinizi planlayın. Tüm içeriğinizi ve fikirlerinizi sunum biçimine getiren bir grafik tasarımcı edinmek için gerekirse bütçenizin bir bölümünü kullanın.
 
Müşterileriniz için önemli olan çok sayıda teknik ayrıntıya sahip bir ürün satarsanız, bunu dikkatle broşürün içine ekleyebilirsiniz. Düz bir izlenim edinecek olursanız, düzenin doğru bir şekilde alınması kritik önem taşır; bu nedenle yalnızca ilgili bilgileri saklamayı unutmayın. Kullandığınız tasarım temalarının endüstrinizle alakalı olduğundan ve bulunduğunuz kişiyi ve şirketinizin iletmek istediği mesajı yansıttığından emin olun.
 
 
Doküman boyutu, bitmiş parçanın düzeltme ve boşaltma çizgileriyle eşleşmelidir. Bu nedenle, tasarımınızı ayarlarken izin verin. Ayrıca, tüm görüntüler ve grafikler bağlanmalı ve gömülmemelidir. En iyi sonuçları elde etmek için Adobe Photoshop'u kullanın ve uzantı dosyasına (.psd) kaydedin.  En önemlisi, kıvrımların hizalamasının doğru yerde olduğundan emin olun. Bu, yazdırma işleminin en zor kısımlarından biri olabilir. Broşürünüzün doğru yerdeki tüm katlamalarla çıktısını almasını sağlamak için ayarların küçük ayarlamalara gereksinimi olabilir . Mükemmel ayar için yapılandırdıktan ve basılı broşür istediğiniz gibi görünüyorsa, ileride ayarları çoğaltmak için onu başlangıç ​​noktası olarak kullanın.