Web siteniz en son ne zaman güncellendi? - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Web siteniz en son ne zaman güncellendi?

Web siteniz en son ne zaman güncellendi?

Firmanız için özel bir web tasarım yapıldığında, web sitenizin ortalama ömrü sadece sadece 3-5 yıldır. Bundan uzun sürdüyse, muhtemelen yeniden tasarıma ihtiyaç duyup duymadığınızı görmek için sitenize bir göz atmalısınız. Sonuçta, müşterileriniz web sitenizden işletmenizle ilgili ilk görüşlerini oluşturacaktır. Bir güncelleştirmeye ihtiyacınız olup olmadığına karar vermenize yardımcı olması için birkaç adımda test edin.

Güncel olmayan bilgiler, web sitenizin sahip olabileceği en kötü sorunlardan biridir. Özellikle iletişim bilgilerinizin ve ürün verilerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız. Bu kullanıcı içindir, ancak arama motorları için güncellendiğinden emin olmalısınız. Güncel SEO en iyi uygulamalarını karşılamak için içeriği güncelleyin.

 

 

 

Kırılmış Bağlantılar ve Kayıp Sayfalar

 

Büyük siteler kırık bağlantılar ve küçük sayfalardan daha fazlasını eksik sayfalardan muzdarip. Tüm sayfalarınıza ve yayınlarınıza geri dönüp artık çalışmayan bağlantıları bulmanın çok zaman aldığını anlıyoruz. Bununla birlikte, sahip olduğunuz kırık bağlantılar ne kadar fazlaysa, web sitenizin tarihçesi de o kadar artar ve incelenmesi gerekir. Yeni bir web sitesi, site haritanızdaki eksik sayfaları temizleyecek ve bağlantı yapınızı iyileştirme fırsatı da sunacaktır.

 

Siteniz artık satmadığınız ürünlerin resimlerini gösteriyorsa, güncelleme zamanı geldi. Ayrıca, teknolojideki gelişmelere paralel olarak, fotoğraflar netlik kazandı ve büyüdü. Resimler artık modern bir web sitesinin temel unsurlarından biridir.  Güncellenmiş web sitelerinin çoğu müşterinin ilgisini çekmek ve önemli bilgileri iletmek için ana sayfalarında bir HTML5 videosu bulunmaktadır.