Web Siteniz için İhtiyacınız Olan Uygulamalar - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Web Siteniz için İhtiyacınız Olan Uygulamalar

Web Siteniz için İhtiyacınız Olan Uygulamalar

Her tasarımcı sürecinde kaçınılmaz olarak ortaya çıkan bir aşama, hangi fikirler uygulanıyor olursa olsun, ilham aşamasıdır. Yeni web, uygulama, e-posta kaynakları ve içerik tasarım ilhamını keşfedin. Sonuçta, yaratıcılık kaynakları gizliyor. Ne kadar yenilikçi olursanız olun, parmaklarınızın ucunda çok çeşitli ilham kaynakları bulundurmak kesinlikle çok değerlidir.

 

Pttrns mobil tasarım

 

 

Pttrns, birçok tasarımcının mobil tasarımlar için kullandığı gibi duruyor.Bir freemium iş modeli için biraz popüler olmayan bir hareket olmasına rağmen, Pttrns  beğeninize sunduğunuz mobil ekranların büyük bir arşivine ev sahipliği yapmaktadır. Hem kategorileri hem de etiketler, istediğiniz şeyi hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olacak kadar sağlamdır ve kategoriler, izleme, gezinme ve keşfetme dahil olmak üzere herhangi bir uygulamadaki en hayati akışlardan bazılarına odaklanmaktadır.


Call to İdea (Fikir çağrısı)

 

 

Fikir çağrısı, içerdiği içeriğe Pttrns'ten çok daha az tutarlı bir yaklaşım getiriyor, çünkü ekran görüntüleri boyutları değişiyor ve çoğunlukla bağlamı atlıyor. Ancak, aramak istediğiniz muhtemel tüm kalıpları ve akışları, listeler ve "AdWords" (ücretli arama açılış sayfaları gibi) arzu ettiğinizi bilmediğiniz birkaç özelliğe sahiptir. ) ve gerçek web sitelerinden Dribbble çekimlere kadar geniş bir aralıkta bulunan kaynakları biraz daha çeşitli olduğundan, her zaman gerçekten beklenmedik bir şey bulma şansınız var. 


 

Envoy web tasarım ilham sitesi

 

 

Kişisel, hoşunuza giden güzel tasarımları için, Nicely done dijital ürünler üzerinde yoğunlaştığı için, web uygulamaları, daha büyük ekranlar ve pazarlama sitesi tasarımı üzerinde yoğunlaşmaya eğiliminiz varsa bu sadece bir adım. Çok çeşitli ekran görüntüleri sağlayarak özellikli her dijital ürüne büyük resim görüntüsü verir, böylece genel estetiğin güçlü bir şekilde algılanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, içerik ilhamı için mükemmel bir kaynaktır.


 

Öngörülebilir Apps ilham anasayfası

 

 

LaudableApps'ın özellikli uygulama tasarımları kesinlikle övgü hak ediyor. Arama veya güçlü kategorizasyon ve etiketleme seçeneklerinden yoksun olarak ve her ürün için çok belirgin bir "uygulama indir" düğmesi bulunan LaudableApps, bir uygulama keşif aracı olarak düşünülür.Her uygulama özellikli kesinlikle bakmak çok güzel bir görünüm.


 

Mobil Tasarım İlhamı

 

 

Logo ve grafik tasarım ilham kaynakları ile tamamlanan ilham alanlarından birisi olan Mobil Tasarım İlhamı, hareketli tasarımların ve resimlerinin sonsuza dek kaydıracak bir şölen sunuyor. İlhamlar platforma göre sınıflandırılır.  


 

Mobil Tasarım ve Veriler Google+ Koleksiyonu

 

 

Sağlıklı bir geri bilgi verileriyle ilhamınızı istediğinizde, Mobile Design & Data sadece bir yer. Oldukça ünlü Lukea Wroblewski bu Google+ Koleksiyonu'nu anlayışlı grafikler, çizelgeler ve açıklamalar eklenmiş ekran görüntüleri ile korur ve beklediğiniz gibi etkilemek asla başarısız olmaz.