Web Sitenizin Ürün Sayfalarına Eklenmesi Gerekenler - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Web Sitenizin Ürün Sayfalarına Eklenmesi Gerekenler

Web Sitenizin Ürün Sayfalarına Eklenmesi Gerekenler

Web sitenizin ürün sayfalarındaki ziyaretçileri, müşterilere dönüştürürken son derece önemlidir. Satın alma kararları almak için potansiyel müşterinize mümkün olduğunca fazla bilgi sağlamanız gerekir. Bu, birden fazla ürün görünümünü, ayrıntılı açıklamaları ve teslimat bilgilerini içerir. Ürün sayfanızı tasarlarken müşterinizi düşünün. Onların sorularını yanıtlamadan önce sorularını cevaplamalı ve kaygı alımını hafifletmelisiniz. Onların web sitenizle hayal kırıklığına uğramasına veya ayrıntı eksikliğine kapılmasına ve satışlarını tamamlamak için bir rakibe dönüşmesine izin vermeyin.

Görüntüler, ürününüzün ilk izlenimidir. Mükemmel bir görüntü kullanarak müşteriyi etkilemeniz gerekir. Ardından, ürünün birden çok görünümünü sağlamanız gerekir. Bağlamda kullanıldığı şekliyle görüntünün tek başına bir görüntüsünü gösterin.  Örnek: Giysiyi giyen bir model veya içinde çiçekler bulunan bir vazo.

 

 

Başkaları ne düşünüyor?

 

Ürünlerinizin incelenmesine izin verin. Mükemmel bir derecelendirme sistemine ve hatta bir istatistiğe sahip olun; böylece alışveriş yapan kişiler diğerlerinin başkalarının ne düşündüğünü bir bakışta görebilir; müşterilerin% 95'i bu ürünü 4/5 yıldızla derecelendirmektedir. Herhangi bir kötü değerlendirme, soruna hitap etmenize ve memnuniyetsizlik varsa ürünü kaldırmanıza izin verecektir.

Satın aldıkları veya satın alma geçmişi temel alınarak, alışveriş yapanların beğenebileceği diğer ürünleri önermek. Bu, ortalama sipariş tutarınızı artırabilir.