Web Sitesi Geliştirme Yöntemleri - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Web Sitesi Geliştirme Yöntemleri

Web Sitesi Geliştirme Yöntemleri

Web geliştiricilerimiz, çeşitli web işlevlerine ulaşmak için yaratıcılıkla temiz kodlamayı birleştirmektedir. Web tabanlı CMS, CRM ve tabii ki web tasarımı oluşturmak için web geliştirme özelliğini kullanarak çevrimiçi iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Ziyaretçinizi web sitenizde kalmaya ikna etmek için yaklaşık 5 ila 15 saniye var. İş web sitenizi ziyaretçilerinize profesyonel bir görünüm ve his vermek için özel web sitesi tasarımlarımızı kullanın. Web sitenizin tasarımının etkileyici olmasını ve dönüşüm oranlarına olumlu katkıda bulunmasını sağlıyoruz.

Responsive web sitesi tasarım; Kitlenize mobil cihazlara uygun bir deneyim sunarak günün telefon ve tablet cihazlarına uyum sağlayın.

İçerik yönetimi; Web siteniz için içerik güncelleme ve düzenleme işlemlerini yönetir. Belirli içerik alanlarını yönetmek için birden fazla kullanıcı oluşturun.

E-ticaret Web Sitesi Tasarımı; 3. taraf e-ticaret çözümlerinin kurulumu ve entegrasyonu.

Sosyal Medya Tasarımları; Marka, pazar ve sosyal medyada müşterilerinize bağlanın.

Parola korumalı bölümler; Web sitenizin şifre korumalı veya özel sınırlı alanlarına sahip olarak çeşitli kitlenize hizmet edin.

Kayıt bültenleri; E-posta iletişim listenizi oluşturun ve yeni ürün ve hizmetler ile kampanyalar hakkında bilgilendirin.

Veritabanı odaklı web çözümleri; Müşterilerinize bilgi depolamak ve hizmet vermek için oluşturulmuş arka uç web çözümleri.