Web Sitesi ve SEO - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Web Sitesi ve SEO

Web Sitesi ve SEO

Kurumsal imajınız bir web sitesi tasarımı ile başlar, mobil entegrasyon ve istikrarlı bir çalışma ile biter. Bugün, teknolog olarak insanların merakı, şirketleri teknolojiyi yakından takip etmeye zorladı. Web sayfanızın ziyaretçileri, öncelikle web sitenizin tasarımı ile şirketinizi düşünecek. İçeriğin harici görünümü kadar önemli olduğu bir şekilde, web sitenize gelen ziyaretçilerin sizi nasıl tanıdıklarına ve ekranda gördükleri ile ilgilidir. Web siteniz görüş ve kalitenizi yansıtıyor.

 

Tasarım, estetik ve tekniği mesajla ve verilecek bilgiyle harmanlayan mükemmel bir uyum sunar. Arama motoru sorgularının en üst sıralarında olmak, her cihazda en iyi görünümü elde etmek için duyarlı tasarımlarla çalışmak için SEO uyumlu içerikler olmalıdır.

 

Duyarlı tasarım

 

Kullanıcıların% 48'i mobil tarayıcı kullanıyor. Sitenizin tüm mobil cihazlarda düzgün şekilde görüntülenebilmesi çok önemlidir. Sitenizin tüm mobil cihazlarla uyumlu olması ve istikrarlı bir şekilde çalışması, kullanıcılarınızın sitenizden yararlanmasını sağlayacaktır. Bu kazancınızı artıracak, bu nedenle markanızın kullanıcıları önünde iyi bir görüntü olacaktır.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

Bir sitenin Google dostu olarak kodlanması ve SEO kurallarına uyarlanması çok önemlidir. Yüksek bir SEO derecesine sahip bir site, Google sıralamasında en üst sırada yer alacak site ziyaretlerini artıracaktır. Bu aynı zamanda size yeni müşteriler kazandırır. Sitenizi Google dostu olarak hazırlıyoruz. Sitenizi, organik geri bağlantıları olan en iyi Google dizinlerinde de organize ediyoruz.