WordPress Özel Web Tasarım - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
WordPress Özel Web Tasarım

WordPress Özel Web Tasarım

"Web adamınızın" web sitenizi güncellemesini beklemekten hasta ve bıktınız mı? WordPress çok popüler bir blog platformudur, ancak web sitenizin içerik yönetim sistemi veya CMS olarak da kullanılabilir. CMS, web sitenizin kodlaması ile bütünleştirilen ve web sitenizden içerik eklemenizi, değiştirmenizi veya kaldırmanızı kolaylaştıran, çok az teknik bilgi olanağı sağlayan bir yazılım parçasıdır!

 

WordPress'in faydaları çoktur. Binlerce bedava eklenti ve tema vardır. Eklentiler, SEO'dan Sosyal Medya Paylaşma'ya kadar her konuda yardımcı olur ve temalar, en az (varsa) grafik tasarım ve programlama deneyimi ile WordPress web sitenizin görünümünü özelleştirmenizi sağlar. Birçok web tasarım firmaları tamamen kendi özel temalarınızı (web sitesi tasarımları) oluşturmanıza ve çeşitli eklentilerin işlevselliğini genişletmenize yardımcı olabilir.

 

 

Bir işletmenize sahipseniz ve organik sıralamanızı iyileştirmek istiyorsanız veya "BT adamınızı" aramanız gerekmeden web sitenizdeki içeriği kolayca ekleyebilir, değiştirebilir veya kaldırabilirseniz, bugün bize ulaşın ve WordPress ile kişiselleştirilmiş bir tur yapın. WordPress'i kullanmak kolaydır ve kullanımı çok az veya hiç teknik bilgi gerektirmez.