Yaprak Kartvizitleri Güçlü Bağlantılar Sağlarlar - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Yaprak Kartvizitleri Güçlü Bağlantılar Sağlarlar

Yaprak Kartvizitleri Güçlü Bağlantılar Sağlarlar

 

Kartvizitler günlük işlerin ayrılmaz bir parçasıdır. Müşteriler ve iş ortaklarıyla ilk kez anlaşmalar yaparken sahip olmaları zorunludur. Bununla birlikte, bu gereklilik sıkıcı kartvizit tasarımlarına neden olabilir. Çoğu kartvizit, işlevlerine, yani kişilere nerede olduğunuzu ve sizinle nasıl iletişime geçebileceklerini belirtir. Formunuza, işletmenizin ve iletişim bilgilerinizin nasıl sunulduğuna daha az dikkat verilir.
 
Durum böyle olmamalıdır. Kartvizitleri asla iş hayatınızın sıkıcı, belirsiz bir parçası olarak düşünmeyin. Bunun yerine onları göz alıcı bir ilk izlenim yaratmak için yaratıcı bir araç olarak düşünün. Kartvizitinizi toplayarak satışlarınız için harika şeyler yapabilirsiniz!
 
Bir kartvizitin en çok tartışılan özelliklerinden biri tasarım konusudur. Bununla baş edebilecek bazı ilham kaynağı tasarım yazıları da yazmış bulunuyoruz. Bununla birlikte, tasarım sürecinin gözden kaçırılan bir kısmı kartvizit şeklini seçmektir. Elbette, hepimiz dikdörtgen şeklinde 2 "x 3.5" standart kartvizit kullanılıyor.
 
 
Kesme Kartvizit Şekilleri
 
 
Yaprak kartvizit, işiniz için kullanabileceğiniz pek çok benzersiz kart şekillerinden biridir. Ad, normal yuvarlak kartvizitine eklenen iki yuvarlak zıt köşeden gelir; bu da kendine özgü yaprak şekli verir.
 
 
 
 
Yaprak kartvizit kartlarının benzersiz şekli ve diğer kalıp kartvizit şekilleri kalıp kesme sürecinden gelir. Bir kalıp , kağıt ve diğer malzemeleri kesmek veya şekillendirmek için kullanılan özel bir araçtır.  Bu, PrintRunner'de kartvizitleriniz için yuvarlak köşeler, yuvarlak bir köşe, yarım daire, daire, oval ve yaprak kartvizitleri için birkaç özel şekil oluşturmamızı sağlar.
 
 
Yaprak Kartvizit Uygulamaları
 
 
Yaprak kartvizitleri için popüler bir kullanım çevre örgütleridir. Tabii ki çevre, bugün toplumumuzun yüzleştiği en önemli konulardan biridir. Birincil amacı çevre değil, bir çok şirket ve birey, çevre dostu kurumsal sosyal sorumluluk kampanyaları başlatarak davaya destek verdiler. Bu kampanyaları işletmenize entegre etmek için harika bir yol, potansiyel ortaklıklar için kilit kişi ve kuruluşlara verebileceğiniz yaprak kartvizitleri oluşturmaktır.
 

 

Yaprak şekli tasarımı ile alıcılarınız sizin ne yaptığınızı kolaylıkla tespit edebilir ve zihniyetin üst sıralarda yer alması için son derece yardımcı olur. İşletmeniz çevreci bir kuruluş değilse bile öne çıkabilmek için yaprak kartvizitlerini kullanabilirsiniz. Mesela, normal dikdörtgen kartvizit çok resmi görünüyor, ancak yaprak kartvizitleri daha az katı görünüyorlar. Sivri olanlar ile ortaklaşa yuvarlatılmış köşeler, çok yönlülüğü ve normlara uyma isteğini ortaya koyuyor. Şekil, grafik tasarım veya fotoğraf stüdyoları gibi yaratıcı endüstri için idealdir.
 

 

 

Standart boyutlu, dikdörtgen kartvizit yerine, mesajınızı yeni kesilmiş kartvizitlere dahil etmeyi deneyin. Çekici bir tasarım kesinlikle etkili bir kartvizit için geçerlidir, ancak kartın gerçek boyut ve biçimindeki değişiklikler, destenin üst kısmında kalmasına yardımcı olacak ekstra dikkatleri toplayacaktır. Yaprak kartvizitlerinde asla solmayan kalıcı bir izlenim bırakın.