Yaratıcı Kartvizit Tasarımı - Lacivert Tanıtım Medya Anonim Şirketi
Yaratıcı Kartvizit Tasarımı

Yaratıcı Kartvizit Tasarımı

Kartvizit pazarlaması, kartlarınızın doğru bir şekilde tasarlandığından ve pazarınızdaki doğru kişilere verildiğinden emin olmak için adım adım bir süreç içerir. Aşağıda verilen rehber, kartvizit pazarlamanın hepsi değil, bu "emirler", bu tür bir pazarlama aracını kullanarak iyi planlanmış bir pazarlama stratejisinin nasıl kullanılacağı konusunda daha iyi bir fikir vermelidir.

 

 


 

Temel gereklilikleri ortadan kaldırın

 

Kartvizitiniz tasarımınız ve düzeninizle birlikte ana bölümünüz olarak adınızı, iş unvanı, organizasyonunuzu ve iletişim bilgilerinizi (harekete geçirici mesaj olarak ) içermelidir. Bu parçalardan daha fazla herhangi bir şey, karmaşık ve çekici olmayan bir kartvizit tasarımına neden olabilir. Basitçe söylemek gerekirse yaratıcı kartvizit, işinizi basit tutmak, kartvizit pazarlama sonuçlarınızı en az çaba sarf ederek en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur ve böylece zamandan ve enerjiden tasarruf sağlanır.

 

Kartvizit pazarlama tarzınızı bilin

 

Kartvizitlerin kullanımı şekline göre belirlenir. Dış standart 2 "x 3.5" kartvizit gibi senin kartları için seçim diğer şekiller ve stilleri vardır kare, ince ve yaprak. Fonksiyon açısından standart kartvizitlerden farklı olmamasına rağmen şekillerdeki teklik,  pazarlama aracınızı diğerlerinden ayıran ve markanızı artıran daha dikkat çekici kartlar sağlar. Kartınız için bu şekiller, başlangıç ​​kitlelerine henüz bir izlenim bırakmayan ve yeni başlayan şirketlere ve nispeten yeni şirketlere çok yardımcı olacaktır.

Mıknatıs kartvizitleri standart bir kart şeklini alıyor, ancak kartların buzdolabı kapılarında, beyaz tahtalarında ve önemli mesajların ve hatırlatıcıların görülebildiği pürüzsüz yüzeyli diğer metallerin üzerine yerleştirilmesine olanak tanıyan manyetik bir destek var. Diş hekimleri, doktorlar ve etkinlik organizatörleri hastaları, müşterileri veya konukları yaklaşan randevularına veya davaya katılmalarını hatırlatmak için bunu tarih mıknatıslarını kaydetmek için kullanırlar. Restoranlar müşterilere mıknatıs kartları verir, böylece müşterilerin gelecekte sipariş vermek isteyebilecekleri şekilde teslimat numaralarını da verebilirler.

 

Etkili bir harekete geçirici mesaj ekleyin

 

Pazarlama araçlarını kullanan kartvizitler, hedef pazarınızın dikkatini çekecek şekilde ön plana çıkmalıdır. Onların avucundan görünmeleriyle onları yedikten sonra, onları işinize yarar bir eyleme yönlendirmek için birlikte çaba harcamalısınız. Bu nedenle, tasarımınıza e-posta adresinizi , web sitenizi veya telefon numaranızı ekleyerek bir eylem gerçekleştirmeniz için kartınızın alıcılarını teşvik edin.